אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלפת גומיה למכונת כביסה

מכונת הכביסה היא מכשיר חשוב בכל בית – ויש לשמור על תקינותה היטב

על החשיבות של מכונת הכביסה עבור אורח החיים היום יומי של כל אחד ואחד מאתנו, אין צורך לפרט הרבה. כל אחד מאתנו מבין היטב את החשיבות של מכונת הכביסה, משום שאנחנו צריכים לשמור על הניקיון וההיגיינה של הבגדים והמצעים השונים בבית שלנו, ואנחנו צריכים שהדבר יתבצע בצורה הפשוטה ביותר עבורנו, באמצעות המכונה הביתית שקיימת בבית של כל אחד ואחד מאתנו. עם זאת, ישנן תקלות רבות שיכולות להיגרם במכונה הזאת, וכעת נכיר את אחת הנפוצות בהן, שדורשת החלפה של גומייה במכונת הכביסה.
טכנאי מכונת כביסה מיומן

מהי התקלה הקשורה לגומייה במכונת הכביסה, וכיצד מתקנים אותה בצורה יעילה?

• מהי התקלה? בכדי להבין את התקלה הקשורה לגומיית מכונת הכביסה, עלינו להבין את תפקידה. הגומייה היא למעשה שרוול גומי המותקן על הדלת של מכונת הכביסה, כך שהוא מאפשר סגירה הרמטית וחלקה של דלת המכונה. הגומייה שומרת על הדלת ומבטיחה שחיקה מינימלית של מנגנון הנעילה, כמו גם אטימה מלאה כאשר המכונה פעילה ומזרימה מים. כאשר הגומייה יוצאת מהמקום, נשחקת או נפגעת מכל סיבה אחרת, התוצאה הישירה של מצב זה יכולה להיות סגירה לא מלאה ודליפת מים, כמו גם חוסר סגירה של המכונה ככלל וחוסר יכולת להפעיל אותה כתוצאה מכך.
• איך מתקנים? התיקון הוא פשוט למדי, והוא כולל החלפה של הגומייה במכונת הכביסה. הדבר מתבצע בצורה מקצועית באמצעות טכנאי מכונות כביסה מיומן המתמחה בכך, שמנתק את הגומייה הישנה ומתקין חדשה לפי המידות הנכונות, ובאמצעות כלים מקצועיים שמבטיחים את ההיצמדות המלאה של הגומייה לדלת המכונה, ואת הפעילות התקינה של מכונת הכביסה לאחר מכן עם דלת סגורה הרמטית.

מהי התקלה הקשורה לגומייה במכונת הכביסה, וכיצד מתקנים אותה בצורה יעילה?

החלפת גומייה היא אמנם תיקון פשוט, אך חשוב לבצע אותו בצורה המקצועית ביותר עם שירות מיומן שמתמחה בתחום. אם יש תקלה שכזו בסגירה המכונה אצלכם, פנו לאוביקל שירות – אנחנו נדאג לכך שטכנאי מיומן יגיע אליכם ויבטיח את תקינות מכונת הכביסה שלכם לאורך זמן עם חלפים מתאימים ועבודה מקצועית.