אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה עושה כתמים על הבגדים

 
 
מכונת הכביסה שלנו אמורה להשאיר את הבגדים שלנו נקיים וסטריליים, וכאשר היא עושה ההפך מדובר במצב בעייתי

מכונת הכביסה הביתית שלנו היא מכשיר שבו אנחנו משתמשים בכדי לקיים את אחד הצרכים הבסיסיים והחשובים ביותר בחיי היום יום שלנו: בגדים נקיים. הבגדים שלנו, שנמצאים עלינו במשך כל שעות היום, מתלכלכים וסופגים ריחות וכתמים שונים. כאשר אנחנו שמים את הבגדים במכונת הכביסה, אנחנו עושים זאת בכדי להבטיח את חזרת הבגדים שלנו למצבם הנקי והסטרילי. עם זאת, ישנם מצבים שבהם מכונת הכביסה עושה בדיוק להפך. מכונת הכביסה שלנו יכולה, במצבים מסוימים ותחת השפעה של תקלות מסוימות, לגרום לבגדים שלנו לכתמים שאותם יהיה מסובך מאוד להוריד, אם בכלל אפשרי. בהנחה שלא מדובר בתקלה של מפעיל המכונה, ושהפרדנו את הבגדים בכביסה כהלכה, הרי שהבעיה היא במכונת הכביסה עצמה.
 
מכונת הכביסה עושה כתמים על הבגדים
 
להזמנת טכנאי מכונות כביסה ופתרון תקלות
חייגו אלינו 072-3267026 או צרו קשר באתר

מה יכול לגרום למכונת הכביסה שלנו להכתים בגדים שנכניס אליה, וכיצד נתמודד עם המצב הזה?


  • מצב תפעולי אחד, מוכר פחות ממצב של כביסה לא ממוינת, הוא מצב שבו העמסנו יותר מדי בגדים בתוך מכונת הכביסה וכך גרמנו לניקיון לא איכותי ולהעברה של כתמים במקום להורדה שלהם. בהנחה שזה לא המצב, עדיין ישנן אפשרויות וסיבות אפשריות להכתמת הבגדים על ידי המכונה.

  • מצב נפוץ אחד הוא הצטברות של לכלוך בפילטר הניקוז או בתוף המכונה. במצבים שכאלה, נצטרך לנסות לנקות את המכונה בצורה יזומה – את הפילטר בצורה ידנית, ואת התוף בהפעלה חמה של מכונת הכביסה כשאין בתוכה בגדים.

  • במידה ובה הפעולות אותן ניסינו לא עבדו, מה שנצטרך לעשות הוא לקרוא לטכנאי מכונות כביסה מקצועית, בעיקר משום שהבעיה היא ככל הנראה במשאבת המים, והטכנאי יזהה זאת וידע גם לבחור עבורנו את חלקי החילוף המתאימים ולהחליף את המשאבה.

אם לא הצלחנו להתמודד עם התקלה הזאת בעצמנו, הדבר הטוב ביותר שנוכל לעשות הוא ליצור קשר עם אוביקל


במידה והתקלה במכונת הכביסה אכן מגיעה למצב של החלפה או תיקון במשאבה, וגם אם אנחנו פשוט רוצים להיות בטוחים שהמכונה שלנו מקבלת את הטיפול הטוב ביותר, מה שאנחנו צריכים לעשות הוא פשוט להתקשר לאוביקל – שירות מקצועי למכונות כביסה.