אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חלקי חילוף למכונת כביסה

 
 
מכונת הכביסה שלנו היא מכשיר חשוב במיוחד בבית שלנו, שאי אפשר למעשה לחיות בלעדיו כיום
מי שרגיל לחיות עם מכונת כביסה בבית, יתקשה מאוד להתרגל לחיים בלעדיה. למען האמת, מכונת הכביסה עונה לנו על צורך בסיסי וחשוב במיוחד בחיי היום יום שלנו – הצורך בבגדים נקיים ומכובסים, שאין בהם כתם ודופי ושריח נעים נודף מהם ולא ריחות גוף. אפשר להוסיף לכך את העובדה שכיום, במאה ה-21, ימי הכביסה הידנית חלפו מן העולם ולא הרבה אנשים בכלל יודעים כיצד לבצע כביסה ידנית, ולכן אנחנו למעשה תלויים לחלוטין במכונת הכביסה. ומה עושים כאשר יש תקלה במכונת הכביסה או כאשר נחוצים לנו חלקי חילוף? הנה סקירה קצרה.
 
מכונת כביסה
 
זקוקים לחלקי חילוף למכונת הכביסה?
חייגו אלינו 072-3267026 או צרו קשר באתר

אילו חלקים מרכיבים את מכונת הכביסה, ומה עלינו לעשות בשעה שיש באחד מהם תקלה?


  • עבודתה של מכונת הכביסה מבוססת, באופן כללי, על הפעולה של המנוע, התוף והמשאבה, כשחלקים חשובים נוספים הם הרצועה והפילטר. כל אחד מהחלקים הללו חשוב באופן נפרד לתקינותה של מכונת הכביסה, ולמעט התוף (שלא ממש מתקלקל) ניתן גם להחליף ולתקן כל אחד מהם בנפרד.
  • כעת חשוב להבין משהו לגבי עלויות של תיקון מכונת כביסה וחלקי חילוף למכונת הכביסה, מול עלויות של מכונת כביסה חדשה. בהנחה שמדובר במכונת כביסה איכותית ואמינה שמשרתת אתכם נאמנה וחלק אחד שבה התקלקל, התשובה היא כמעט תמיד לתקן או להחליף את החלק הספציפי. אי אפשר להשוות מחיר של משאבה, רצועה או אפילו מנוע – בין אם ברכישה של חלף חדש ובין אם בתיקון, מול מחיר של מכונת כביסה חדשה לחלוטין.


המקרים בהם אנחנו צריכים להתייחס למכונה כגמורה ולחפש מכונה חדשה הם לא רבים כל כך


בנוסף על כל מה שנכתב עד כאן, חשוב מאוד להבין שרק במצבים שבהם המכונה היא ממש טוטאל לוס, או במצבים שבהם המכונה היא כבר ישנה ויש צורך להחליפה בגלל עבודה לא איכותית שהיא עושה בניקיון הבגדים, אכן יש צורך בהחלפת מכונת הכביסה. במצבים אחרים, בשביל לחסוך לעצמנו כסף, להאריך את חיי המכונה וגם לחסוך פסולת מיותרת, אנחנו צריכים את שירות התיקונים והחלפים האיכותי של אוביקל שירות מקצועי למכונות כביסה.