אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים-לתיקון-מכונת-כביסה

גם אתם מחפשים טיפים לתחזוקה נכונה של מכונת הכביסה?

כדי לא להגיע למצבים של תקלות במכונת כביסה, או לפחות לדחות אותם רחוק ככל האפשר, הכנו עבורכם כמה טיפים חשובים לתחזוקת מכונות כביסה.

שומרים על מכונת הכביסה

 
מכונת כביסה היא ללא ספק אחד ממכשירי החשמל החשובים ביותר בבית. אם למישהו יש ספקות באמיתות העניין, אז תמתינו ליום שבו מכונת הכביסה שלכם תתקלקל.
טכנאי מכונות כביסה ממוצע מקבל לפחות שני טלפונים היסטריים כל יום, כאשר בצד השני נשים וגברים מיואשים שלא מתמודדים עם כל כמויות הכביסה בלי החברה הכי טובה שלהם – מכונת הכביסה.

ניקוי פילטרים

 
הדרך הטובה ביותר לדחות תיקון מכונת כביסה היא לבדוק מדי חודש מה מצב הפילטר ולנקות אותו. לעיתים לכלוך מצטבר על הפילטר ומונע את הפעילות התקינה של המכונה. מעבר לזאת, לפעמים גם גרביים, לבנים ופרטי לבוש קטנים אחרים מגיעים לפילטר ויוצרים שיבושים משמעותיים. הפעולה הפשוטה כל כך של ניקוי הפילטר יכולה לחסוך לכם תקלות חמורות או הזמנה מיותרת של טכנאי.

תיקון מכונת כביסה - מה עוד כלול? >>>

לא יודעים איפה נמצא הפילטר במכונה שלכם? תנסו לבדוק בחוברת ההדרכה שצורפה למכונה, ואם אתם לא מוצאים את החוברת נסו למצוא מידע באינטרנט. גם זה לא עזר? אז אם הזמנתם כבר טכנאי מכונות כביסה הביתה, אל תשכחו לשאול אותו איפה הפילטר במכונה שלכם.

ניקוי אבנים

 
כיום ישנם חומרים שניתן להוסיף לכביסה והם יפתרו את בעיית האבנית המצטברת על חלקים חיוניים של המכונה. אותו חומר לא יפריע למהלך התקין של הכביסה ולא יפגע בבגדים. שיטה נוספת היא לבקש מטכנאי מכונת כביסה להראות לכם איך הוא מנקה אבנית, ואם הדבר לא מסובך מדי אפשר לעשות את זה לבד. תיקון מכונות כביסה נדרש הרבה פעמים בעקבות הצטברות אבנית שנמשכת במשך שנים. המים בישראל הם "מים קשים", כלומר מלאים באבנית שמוצאת לה תחנות רבות על מכשירי החשמל שלנו. כדי להמחיש את העניין אפשר פשוט לפתוח את הקומקום החשמלי הרגיל שלכם אחרי שלא ניקיתם אותו במשך שבועיים.

שימוש נכון במכונת כביסה

 
אם ברצונכם לחסוך תיקון מכונות כביסה, אז צריך להשתמש נכון במכונה שלכם. יש לשים את אבקת הכביסה ומרכך הכביסה במקומות המיועדים להם, וכמובן אסור להעמיס את המכונה יתר על המידה. מכונות כביסה סטנדרטיות מיועדות לכביסה בהיקף של 5 עד 7 ק"ג, והעמסת יתר תפגע באיכות הכביסה ואולי אף במכונה עצמה. אם תפעלו בהתאם להוראות יצרן ותרכשו מכונת כביסה איכותית מבית טוב, לא תזדקקו לתיקון מכונות כביסה לעיתים קרובות.

כל הטיפים שלנו לא עזרו לכם? אז אל תהססו לפנות אלינו. הניסיון והידע הרבים שלנו בתחום תיקון מכונות כביסה מאפשרים לנו לפתור כל בעיה במהירות מרשימה.