אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טכנאי מכונות כביסה תל אביב

רוצים להעריך את חיי מכונת הכביסה? המכונה התקלקלה, ואינכם רוצים לרוץ ולקנות מכונה חדשה? מתגוררים בתל אביב?אוביקל טכנאי מכונות כביסה תל אביב מספקת שירות מקצועי למכונות כביסה.

אנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך, עד להשבת מכונת הכביסה לפעילות תקינה.

חשוב לציין כי הטיפול במכונות כביסה חייב להתבצע על ידי אנשים מומחים, ולמעט מקרים פשוטים, ביצוע תיקונים ו"שפצורים" שונים עלול להביא לנזקים כבדים למכונה, ואף להוות מפגע בטיחותי מסוכן, המשלב תקלה של חשמל, מים, ביוב, חומרים דליקים ועוד.

חשיבות חלקי חילוף מקוריים>>

מידע נוסף על מכונות כביסה, בתקופת האחריות, וגם אחרי....
 
מכונות כביסה עושות לנו את החיים קלים, ומאפשרות לנו ליהנות מהספקה סדירה שלבגדים נקיים ללא מאמץ (זאת לפחות כל עוד אנו טורחים לכבס אותם). אולם כמו כל מכונה, גם מכונות כביסה מתקלקלות לפעמים.

המיוחד בתקלות במכונות כביסה, הוא שלא זאת בלבד שהן אינן מתרחשות בזמן נוח, אלא שמעורבות בהן בעיות נוספות: הצפה, סתימה, קצר, השחטה של בגדים ועוד. כמו כן, חשוב לדעת כי תקלות אלו, במידה רבה, ניתנות למניעה באמצעות תחזוקה נכונה והזמנה של טכנאי מכונות כביסה במועדים הדרושים
 
טכנאי מכונות כביסה תל אביב
 
 

בתקופת האחריות:

כאמור, בעיות רבות אשר מופיעות במכונות כביסה ניתנות לטיפול עצמי, ואין צורך להזמין עבורן טכנאי מכונת כביסה. בכל מקום באינטרנט תוכלו למצוא טיפים לטיפול באבנית במכונות כביסה, טיפול בריחות רעים וכיוצא באלה. למעשה, כאשר מכונת הכביסה שרכשתם נמצאת עדיין באחריות, סביר להניח שתוכלו לקבל טיפים לביצוע טיפולים שתוכלו לבצע בעצמכם מבלי להזמין טכנאי. במקרה ומדובר בבעיה הדורשת בדיקה וטיפול של טכנאי מקצועי, תוכלו לקבל סיוע מן החברה.
טכנאי מכונות כביסה
למעשה, אי פנייה לחברה וביצוע טיפולים ותיקונים שונים שלא באמצעות החברה ממנה רכשתם את המכונה, עלולה להביא לביטול האחריות עליה. לכן, כאשר יש תקלה במכונת כביסה שנמצאת עדיין בתקופת אחריות, עדיף פשוט להזמין טכנאי מן החברה. טיפולים אלו אינם עולים דבר, והם יכולים להאריך באופן משמעותי את אורך החיים של מכונת הכביסה ואת שביעות רצונכם ממנה.
 

לאחר תקופת האחריות:

אף על פי שבמשך תקופת האחריות הינכם זכאים לטיפול של טכנאי מכונות כביסה בחינם (למעט במקרים שנובעים בשימוש לקוי או באחזקה לא הולמת, או בכל אלמנט אחר המוגדר באחריות), גם לאחר חלוף האחריות, אין סיבה לוותר על המכונה, ובוודאי שאין סיבה לרוץ ולרכוש מכונת כביסה חדשה. כל מה שדרוש הוא המשך ביצוע פעולות אחזקה מדי פעם בפעם. ובמקרה הצורך, תוכלו להזמין טכנאי מכונת כביסה באופן פרטי.
טכנאי מכונות כביסה
טכנאי מכונות כביסה מקצועיים, או לפחות ההוגנים ביניהם, גם הם לא ימהרו להגיע אליכם לחינם ולדרוש מכם סכומים מופקעים עבור כלום. במקרים רבים ינחו אתכם לבצע מספר צעדים פשוטים, אשר יאפשרו אבחון מדויק של הבעיה. במידה ומדובר במשהו אותו תוכלו לפתור בעצמכם, יחסך לשניכם זמן וכסף. במידה ומדובר בתקלה המצריכה טיפול יותר מקצועי, יגיע עד אליכם הטכנאי כאשר הוא ערוך ומוכן לטיפול בבעיה אשר החלה להתגלות בטלפון, או כדי לזהות את הבעיה באופן אישי.
 

אוביקל טכנאי מכונות כביסה תל אביב ובאזור - לשירותך!

צרו איתנו קשר עוד היום - ותנו לנו לפתור לכם את התקלה במהירות, במקצועיות ובאמינות.