אוביקל שרות
 
 
4.5
20 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה הן התקלות הנפוצות במכונות כביסה מילה?

תקלה במכונת הכביסה יכולה להיות קטנה ואפילו די שולית, אך הנזק שהיא תגרום יהיה גדול. אפילו נזילה קטנטנה מדלת מכונת הכביסה יכולה להוציא אתכם מדעתכם, שלא לדבר על רעשים מעצבנים או אולי מים שלא מתנקזים ויוצרים ריח רע. אלו עוד תקלות קיימות למכונת כביסה מילה ומה הפתרון?

בעיות בחיבור וניקוז המים

אחת הבעיות הגדולות ביותר במכונת כביסה באופן כללי ולא רק במכונות כביסה של מילה הן בעיות התשתית. צינור המים וצינור הניקוז שמחוברים למכונה ולמעשה מאפשרים לה לפעול, יכולים להיסתם בגלל כל מיני סיבות או פשוט לא להיות מחוברים כמו שצריך. במקרים אלו מה שעליכם לעשות הוא קודם כל לאבחן את הבעיה עד כמה שניתן ולהבין האם הבעיה היא שהצינור סתום או שמה הוא בכל ללא מחובר, מה שלרוב יגרום להצפה. אם צינור המים לא יהיה מחובר או יהיה סתום, הבגדים יישארו יבשים ולא יתנקו. אם צינור הניקוז יהיה סתום, צפויה להיות הצפה בנוסף לריח רע.

כפתורים תקועים או מחשב בעייתי?

מכונות הכביסה קפצו צעד אחד קדימה בשנים האחרונות וכיום מכילות לוח פיקוד אלקטרוני. עם זאת, עדיין אפשר לראות לא מעט מכונות כביסה עם לוח כפתורים מכני ואז מתחילות בעיות די מיושנות אך מעיקות כמו למשל של כפתור שנתקע או שפשוט לא נלחץ. במצבים כאלו הפתרון נרדמה כה פשוט אך כה מסובך, כל מה שעליכם לעשות זה לשחרר את הכפתור ממקומו, גם אם לעתים זה דורש הפעלת כוח רב יותר ממה שתחילה היה נדמה לכם שתצטרכו להפעיל. בכל מקרה לוח פיקוד ממוחשב הוא מעט יותר בעייתי ורק טכנאי מכונת כביסה מילה יוכל לעזור לכם לפתרון.

בעיה מכנית בדלת המכונה

קריאה לטכנאי מכונת כביסה מילה לתיקון המכונה הוא הצעד האחרון שבו תצטרכו לנקוט. העלות של קריאה לטכנאי מכונת כביסה מילה לא תהיה זולה והיא יכולה להגיע אפילו ל-400 שקלים לטיפול יחסית פשוט. עם זאת, אם יש בעיות שאתם לא מצליחים לפתור ואפילו לגלות, כמו למשל בעיות במחשב המערכת, אתם חייבים לקרוא לו כי הוא היחיד שיוכל לספק פתרון. כמו כן אם יש בעיה מכנית כלשהי באחד מחלקי המכונה, כמו למשל בעיה בדלת המכונה או בגומי שלה ונדרשת החלפת חלק, אתם חייבים לקרוא לטכנאי שיספק חלק חדש.

צריכים טכנאי? אתם במקום הנכון

אם אתם צריכים טכנאי מכונת כביסה מילה, אתם צריכים אותנו באוביקל שרות. כבר שנים רבות אנו מספקים את השרות הכי טוב למגוון רחב של לקוחות עם מגוון רחב של מכונות כביסה, וגם מכונת כביסה מילה שברשותכם תחזור לפעול בצורה הכי טובה שיש אחרי ביקור של טכנאי מקצועי מטעמנו. המחירים הכי משתלמים והשירות הכי אדיב ואמין שיש, כי ככה זה שעובדים בתחום כבר שנים! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!