אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה חורקת

בחיי היום יום שלנו ובשגרת החיים התקינה שלנו, אנחנו שואפים וצריכים ללבוש בגדים נקיים בלבד. כשאנחנו באים במגע עם בני אדם אחרים, וגם עבור התחושה האישית שלנו, הבגדים שאנחנו לובשים צריכים להיות נקיים מכתמים ומלכלוך, ולהוציא ריח של ניקיון בלבד, בלי השפעה של ריחות גוף וניחוחות רעים אחרים. בהתחשב בכך, התפקיד שמכונת הכביסה משחקת בחיים שלנו הוא תפקיד חשוב במיוחד, ועלינו להקפיד תמיד על תקינותה של מכונת הכביסה. שגרת החיים הזו, אגב, יכולה להיות מושפעת לרעה ברגע שבו מכונת הכביסה שלנו מתחילה לחרוק. מכונת כביסה חורקת יכולה להיות בעיה והפרעה בבית שלנו בפני עצמה, והיא יכולה להצביע גם על בעיה גדולה בהרבה במכונת הכביסה שלנו. נבין בדיוק במה מדובר.
תיקון מכונות כביסה

מהם הגורמים שעשויים לגרום למכונת כביסה חורקת, כיצד נוכל לטפל במצב בעצמנו, ומה יכולה להיות התקלה?

 
  • באופן כללי, מכונת כביסה חורקת נגרמת בדרך כלל כאשר ישנם עצמים זרים שנכנסים למנגנון הסיבוב של התוף, ויוצרים חיכוך עם המיסבים, שיוצר את רעש החריקה הלא נעים. נמנע זאת אם נשים לב שאנחנו מרוקנים כיסים ולא מכניסים מטבעות וחפצים דומים למכונת הכביסה. במידה והמכונה התחילה לחרוק, נסרוק את המכונה הריקה ידנית ונאתר את העצמים הזרים.

  • כמובן שלא רק עצמים זרים יכולים לגרום לרעש החריקה, אלא גם שחיקה פשוטה של המיסבים. במצב כזה אנחנו צריכים להחליף את המיסבים, וזוהי פעולה שאנחנו לא צריכים ולא יכולים לבצע בעצמנו.
להזמנת טכנאי מכונות כביסה ופתרון תקלות
חייגו אלינו 072-3267026 או צרו קשר באתר

מכונות כביסה חורקות יכולות להצביע על תקלה משמעותית בהרבה, וחשוב לטפל בה בזמן

מיסבים חורקים אמנם יכולים להצביע על תקלה פשוטה כמו מטבעות שנפלו בתוך המכונה, אך הם גם יכולים להצביע על שחיקה שיכולה להוביל לתקלה משמעותית ורצינית במנגנון הסיבוב של התוף ואפילו במנוע. בשביל למנוע את המצב הזה, מכונת כביסה חורקת צריכה לראות את הטכנאים המקצועיים של אוביקל – שירות מקצועי למכונות כביסה. הטכנאים שלנו יבדקו את המכונה ויתקנו כל תקלה, וכך יאריכו את תוחלת החיים שלה משמעותית לנוחיות כל בני הבית.