אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה לא לוקחת מרכך

 
 
מרכך הכביסה הוא אחד החלקים החשובים ביותר בעבודתה של מכונת הכביסה ובאיכות הבגדים שיוצאים ממנה

כולנו משקיעים לא מעט כסף על בסיס קבוע למדי על התכשיר שנקרא מרכך כביסה. חשוב להבין מה בדיוק עושה מרכך הכביסה. מכונת הכביסה שלנו מבוססת, ברמת העיקרון, על מים שנשאבים אליה מתוך הצנרת הביתית דרך משאבת המים. תכשיר אחד שאותו אנחנו מכניסים למכונת הכביסה, שמבוסס כיום על אבקה, הוא הסבון שמנקה את הבגדים מכלל הכתמים והלכלוך שיש עליהם ונותן להם את הסטריליות אליה אנחנו שואפים. התכשיר השני הוא מרכך הכביסה, שנותן לבגדים את הרוך ואת התחושה הרעננה אותה אנחנו צריכים ממכונת הכביסה שלנו ומהבגדים שאנחנו לובשים. כאשר מכונת הכביסה לא לוקחת את המרכך ולא שואבת אותו, מדובר לכל הדעות בתקלה אותה צריך לתקן במהירות.
 
מה לעשות כאשר מכונת כביסה לא לוקחת מרכך
 

מה עלינו לעשות כאשר מכונת הכביסה לא לוקחת מרכך? האם מדובר בתקלה שבגללה חייבים לקרוא לטכנאי?


  • אחת התופעות שיכולה לגרום למכונת הכביסה לא לקחת את המרכך היא התייבשות של שאריות מרכך בתחתית מגש המרכך. במצב שכזה, שנגרם בדרך כלל כתוצאה מחוסר שימוש או משימוש לא נכון כמותית במרכך הכביסה, עלינו לנקות את המגש בצורה יסודית, ואחת השיטות הטובות לעשות זאת היא עם מים חמים.

  • כדאי לנו לבדוק את אסור היציאה של המרכך לכיוון המכונה, ואת מנגנון כניסת המים למכונה. כל אלה משמעותיים גם כן בשאיבת המרכך לתוך המכונה, וגם את אלה צריך לפתוח (בדרך כלל עם טכנאי), כשאת אסור היציאה של המרכך ננסה בכל זאת לשטוף עם מים חמים.

אם גם לאחר השטיפה והניקוי המכונה לא לוקחת מרכך - יש צורך בטכנאי מכונות כביסה מקצועי


אם לאחר שטיפה במים חמים של מגש המרכך, ולאחר שבדקנו את כלל המרכיבים שיכולים להשפיע על שאיבת המרכך, עדיין לא הצלחנו לטפל בבעיה – זה הזמן לקרוא לטכנאי. בהקשר זה, הטכנאים האיכותיים ביותר שתוכלו למצוא בשוק מגיעים עם השירות המקצועי והאיכותי של אוביקל – שירות מקצועי למכונות כביסה. הטכנאים שלנו יגיעו לביתכם, יאתרו את התקלה ויטפלו בה במקצועיות וביעילות.