אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת הכביסה לא נדלקת

מכונת הכביסה עושה בעיות? לא רוצים להוציא אלפי שקלים על תיקון מיותר? חייגו 072-3267026, והטכנאים האמינים של אוביקל כבר יגידו לכם מה צריך לעשות.

אנחנו בחברת אוביקל מכירים היטב את הצורך של לקוחות בתיקון מהיר עבור מכונות כביסה ומייבשים. לאורך 18 שנות הניסיון שלנו הצלחנו לפתור שורה ארוכה של בעיות בלתי צפויות. למדנו כי מכונת כביסה שלא נדלקת פוגעת בצורה משמעותית באיכות החיים. סטודנטים צעירים, בני זוג בתחילת דרכם, וכמובן משפחות עם ילדים זקוקים לפעילות תקינה של המכונה לאורך זמן.

רק הטכנאים המנוסים שלנו יודעים מה לבדוק על מנת לתקן במהירות מכונת כביסה לא עובדת. יש לנו ארגז כלים מגוון ואנשי מקצוע המכירים את התחום היטב. בנוסף, אנו מקפידים על שיתוף הלקוח בקבלת החלטות. אנו לא מבצעים עבודה לפני קבלת אישור, ותיאום מחיר לשביעות רצון כל הצדדים המעורבים.
מכונת כביסה לא נדלקת

מה הסיבות למכונת כביסה שלא עובדת?

 
תקלות במכונות כביסה יכולות להיווצר כתוצאה מתשתית החשמל, המים או מסיבות פרטניות אחרות. התקלות הללו נפוצות במכונות חדשות וישנות כאחד. גם לקוח הרוכש מכונה חדשה עשוי להתאכזב ולגלות שהיא לא עובדת, עקב חיבור לא נכון או חלק שהוצב במקום לא מתאים.

חשוב מאוד לא להמתין לפני טיפול במכונת כביסה. יש למהר ולהזמין איש מקצוע על מנת לבצע את הפעולות הבאות:
  • ניקוי פילטרים לשיפור יעילות הכביסה
  • ניקוי אבנית והחלפת מסננים
  • החלפת תרמוסטט לשיפור נזילות ודליפות
  • החלפת חלקים בחלפים מקוריים

לא מסוגלים להסתדר בלי מכונת הכביסה? הבגדים שלכם חייבים כביסה אבל המכונה לא עובדת? מעוניינים להתייעץ עם טכנאי אמין בלי התחייבות?

חייגו למספר 072-3267026 או השאירו פרטים באתר.