אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה לא סוחטת

טכנאי מכונות כביסה של אוביקל מסביר:
כל הסיבות לכך שמכונת הכביסה לא סוחטת

אחת התקלות הנפוצות ביותר במכונות כביסה היא שהמכונה לפתע מפסיקה לסחוט את הבגדים שבתוכה. התוצאה – אתם מוציאים ממנה בגדים רטובים לגמרי ואפילו מטפטפים, אשר ייקח לכם (וגם למייבש הכביסה) שעות לייבש. ישנם מספר גורמים עיקריים לתקלה זאת. טכנאי מוסמך של אוביקל יציג בפניכם את כל הגורמים האפשריים ואת הדרכים לטיפול בבעיה, על מנת שתוכלו לחזור במהרה לשגרת כביסה תקינה.
המכונה לא סוחטת

מכונה לא סוחטת – כל הסיבות

 
ישנן שלוש סיבות עיקריות לכך שמכונת כביסה מפסיקה לסחוט או סוחטת בצורה איטית ולא מספקת:
  • מסנן (פילטר) מלוכלך – בכל מכונה יש מסנן שתפקידו לאסוף לכלוך וחפצים שונים (מטבעות, סיכות ושאר ירקות) שנכנסים אל תוך התוף והדוד של המכונה. לפילטר יש תפקיד חשוב נוסף – לדחוף את המים במשאבת המים של המכונה, על מנת שינקו את הבגדים כמו שצריך. פילטר שהתמלא בלכלוך עלול לשבש את פעילות המכונה ולגרום לתקלות שונות, כגון עצירת הפעולה באמצע התוכנית, נזילת מים וכמובן גם ביטול פעולת הסחיטה.
  • רצועה שנפלה – לפעמים הרצועה שמחברת את פולי המנוע לגלגל שנמצא על הציר האחורי של התוף הפנימי נקרעת או נופלת. כתוצאה מכך התוף לא מסתובב והסחיטה לא מתבצעת.
  • כפתור "ביטול סחיטה" לחוץ – לפעמים הפתרון נמצא ממש מתחת לאפנו. בחלק גדול מהמכונות ישנו כפתור המבטל את פעולת הסחיטה. אם, מסיבה כלשהי, הכפתור הזה לחוץ, הרי שמכונת הכביסה לא תבצע את פעולת הסחיטה הרצויה כל כך. אם יש לכם ילדים בבית יכול להיות שהם אחראיים לכך, אבל לא משנה מי "אשם", מה שחשוב הוא לפתור את הבעיה.

תיקון מכונת כביסה לא סוחטת

 
על מנת לתקן מכונת כביסה שאינה מבצעת את פעולת הסחיטה, יש להתאים את התיקון לסיבת התקלה.
  • במקרה של פילטר סתום יש לפתוח את הפתח הייעודי שנמצא בדרך כלל באחורי המכונה, להוציא את החפצים שנתקעו ולנקות את המסנן.
  • במקרה שמדובר ברצועה שנפלה הפתרון הוא החזרת הרצועה למקום במקרה שנפלה, או החלפתה במקרה שנשחקה.
  • במקרה שמדובר בכפתור "ביטול סחיטה" לחוץ, יש, כמובן, ללחוץ שוב על הכפתור ולבטל את הביטול. המכונה אמורה לחזור לתפקד באופן תקין לחלוטין.

את ניקוי הפילטר ואת הלחיצה על הכפתור ניתן, בדרך כלל, לבצע לבד. אם מסיבה כלשהיא לא הצלחתם או אם מדובר ברצועה תקולה – מומלץ להזמין טכנאי מכונות כביסה שיבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

לקבלת מידע נוסף אודות מכונת כביסה לא סוחטת ושאר תקלות נפוצות – הנכם מוזמנים לשוטט באתר או ליצור עמנו קשר בטל' 072-3267026 ונשמח לעמוד לשירותכם.