אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה לא שואבת מים

מנגנון הפעולה של מכונת הכביסה הוא פשוט למדי –
שאיבת מים לתוך המכונה, סיבוב התוף וניקוי הבגדים וסחיטתם


כיום, קשה לחשוב על משק בית מודרני שאין בו מכונת כביסה פעילה ואיכותית. מכונת הכביסה היא תנאי בסיסי וחשוב, בוודאי בחברה מודרנית שבה כביסה ידנית כבר אינה נהוגה כלל. אנחנו צריכים את מכונת הכביסה, ולא מדובר במותרות – מדובר בצורך הבסיסי של בגדים נקיים והיגייניים מדי יום ביומו. מכונת הכביסה שלנו עובדת על מנגנון פשוט למדי, כשהיא שואבת מים (באמצעות משאבה) מצנרת המים הביתית, מנקה את הבגדים על ידי סיבוב הבגדים הרטובים עם חומרי הניקיון בתוך התוף, ושואבת אותם עם מנגנון סחיטה יעיל. כמובן שהתנאי הבסיסי לכל התהליך הזה הוא המים, שבלעדיהם כל תהליך הניקוי לא יכול להתרחש.
המכונה אינה שואבת מים

כשמכונת הכביסה לא שואבת מים, החלק הבסיסי בתהליך הכביסה לא יכול לצאת לפועל

 
  • מנגנון שאיבת המים של מכונת הכביסה, המבוסס על רכיב במכונה שנקרא משאבת מים ועל הצנרת הביתית אותה אנחנו מחברים למכונת הכביסה. כאשר מנגנון שאיבת המים לא עובד כמו שצריך, מכונת הכביסה לא מקבלת את המים הנחוצים לתהליך הניקוי כולו, והדבר גם יכול להסב נזק של ממש למכונה אם היא עובדת על יבש.

  • מכונת כביסה שלא שואבת מים יכולה להיגרם מאחד משתי סיבות עיקריות: הראשונה היא אם ברז המים סגור ולכן צנרת המים הביתית היא זו שמונעת את כניסת המים, והשנייה היא תקלה במנגנון השאיבה של המכונה עצמה, שיכולה להיגרם כתוצאה מסתימה בצינור כניסת המים, או במסנן כניסת המים עצמו.

אוביקל שירות מקצועי למכונות כביסה – השירות שלכם עבור כל תקלה במכונת הכביסה

ישנם מצבים שבהם מים לא נשאבים לתוך המכונה, ועדיין לא ברור מהי התקלה ולא נצליח לטפל בה בצורה עצמאית. במצבים שכאלה הדבר החשוב ביותר שנוכל לעשות הוא לקרוא לשירות המקצועי של אוביקל, שירות מקצועי למכונות כביסה. השירות של אוביקל הוא הדבר שמבטיח לנו את חזרת מכונת הכביסה שלנו לתקינות, גם במצבים שעל הנייר נראים קשים במיוחד.