אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת הכביסה התקלקלה - לתקן או לקנות חדשה?

 
 
והינה, הגיע לו שוב יום שישי עגום, שבו מכונת הכביסה מסרבת לעבוד, ואתם ניצבים מול השאלה – האם לקנות מכונה חדשה או לתקן את הישנה?

ובכן, יש לכם סיבות רבות לתקן את המכונה הישנה שלכם:
  • התיקון כמעט תמיד יעלה פחות ממכונה חדשה
  • עדיף לתקן מכונה ישנה ואיכותית מאשר לקנות מכונת כביסה חדשה מאיכות ירודה
  • כל השלכה של מוצר חשמל ישן לפח האשפה מוסיפה לזיהום הסביבה
  • והכי חשוב – פשוט אין לכם צורך במכונה חדשה
מכונת כביסה מקולקלת

תחסכו בעלויות

רוב רובם של התיקונים, גם אלו שכוללים החלפה של חלקים, יעלו הרבה יותר זול ממוצר חדש, ולו הזול ביותר. אנשים רבים שמקבלים הצעת מחיר של כמה מאות שקלים על תיקון של המכונה שלהם, מעדיפים לקנות מכונה חדשה וזולה מתוך הנחה שהמוצר החדש לא יתקלקל במהירות. העניין הוא שעל פי רוב, הם קונים מכונה באיכות ירודה, שמתקלקלת לעיתים קרובות. עדיף לתקן את המכונה הישנה והטובה, מאשר לבזבז כסף על מכונה מאיכות ירודה, שתגרום להוצאות רבות בטווח הארוך.

האם אתם אנשים של הרגלים?

חשוב לזכור שמכונת כביסה היא כלי עבודה שמתרגלים אליו. מכונה חדשה תצריך תקופת הסתגלות ולימוד של הוראות הפעלה חדשים. הרבה אנשים מעדיפים להשקיע בתיקון של המכונה שלהם כי הם לא רוצים להתרגל למוצר חדש. אם גם אתם לא אוהבים שינויים בהרגלי העבודה שלכם – כדאי שתשקיעו בתיקון המכונה הישנה והטובה שלכם.

חושבים על עתיד טוב יותר

איכות הסביבה הוא נושא שצריך לעניין את כולנו, וההחלטה לזרוק מכונת כביסה טובה ופעילה, שניתן לתקן אותה, מערבת גם שיקול סביבתי. יש לזכור שהמוצרים הללו גדולים מאוד, והם יוצרים הפרעה לנוף. מכונת הכביסה הישנה שלכם לא תתפרק ותשתלב בטבע, אלא תמשיך לזהם את הסביבה במשך זמן רב. חשוב ביותר להימנע מהשלכה של מוצרי חשמל גדולים ללא סיבה טובה.

הדרך הנכונה לתיקון מכונת הכביסה

אם קיבלתם הצעת מחיר לתיקון מכונה שנראית לכם יקרה, לפני שאתם הולכים לחנות מכשירי חשמל הקרובה לביתכם, תנסו לבדוק הצעות מחיר נוספות לתיקון, ויכול מאוד להיות שתצליחו להוריד בעלויות.

חברת אוביקל בעלת יותר מ- 18 שנות ניסיון בתחום תיקון מכונות הכביסה, והיא מבצעת תיקון איכותי במחיר הוגן. לפני שאתם זורקים את מכונת הכביסה הישנה שלכם, חייגו אלינו למספר 5014449 - 03 וקבלו הצעת מחיר לתיקון.