אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה מילה

תקלה במכונת הכביסה? הקפידו להזמין טכנאי מקצועי בכל מקרה של תקלה. חייגו עכשיו למספר 072-3267026 ואחד מנציגי אוביקל ייתן לכם את כל הפרטים.

חברת אוביקל מעסיקה אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים רבות בטיפול, תחזוקה ותיקון מכונות כביסה מכל הסוגים. אנו בחברה נחשבים למספר אחד בכל הנוגע אל אמינות ומקצועיות. יש לנו את השילוב הדרוש והרצוי בין כלים מגוונים, אחריות אישית ומסירות מלאה לעבודה. מבחינתנו, לקוח המבקש שירותי תיקון ותחזוקה צריך לקבל יחס אדיב כבר מהרגע הראשון.

אנו מציבים את הדרישות של הלקוחות בראש סדר העדיפויות ומתנהלים גם מול מכבסות גדולות, בתי מלון ועוד. לאורך השנים הוכחנו מיומנות והקפדנו על שירות מהיר ויעיל. כעת גם אתם יכולים להצטרף אל משפחת הלקוחות המרוצים ולהזמין טכנאי לצורך תיקון או טיפול בבעיות של מכונות כביסה מילה.
מכונת כביסה מילה

הייחודיות של מכונות כביסה מילה

• מכונת כביסה מילה נחשבת למכונת כביסה איכותית ויוקרתית. אי אפשר לומר זאת על כך אחת ממכונות הכביסה ובטח לא רק בגלל העיצוב, כיוון שמכונת כביסה זו לא רק נראית נהדרת ומשתלבת נהדר בבית, היא לא יוצרת בעיות באותו אופן כמו אצל דגמים אחרים. בסופו של דבר זהו פרמטר חשוב בכל מכונת כביסה, כאשר תיקונים מעטים הופכים את החוויה לנוחה וזולה יותר.

• החלפים של המכונה יהיו יקרים ברגע שתצטרכו להחליף אותם והמחירים יכולים להיות באחוזים ניכרים מחלקים של מכונות כביסה מדגמים אחרים. המאפיין הזה יכול להיות חיסרון ויתרון. מצד אחד מדובר בחיסרון משמעותי כשצריך להחליף את החלקים שיעלו לכם כמה מאות שקלים, אך החלקים יהיו חזקים מאוד וסביר להניח שלא תצטרכו להחליף אותם עד לשחיקתה לאחר שנים רבות. העמידות שלה אם כך היא אחד היתרונות הבולטים ביותר.

• למכונת כביסה מילה יש פתח קדמי. הפתח הקדמי מאפיין אותה ומאפשר לחסוך במקום משמעותי. לא לכולם יש חדר שירות בבית ולעתים גם כשיש הוא קטן מאוד. מכונת כביסה עם פתח עילי תהיה בעייתית מאוד לזוגות צעירים , לרווקים ולסטודנטים כיוון שהיא לא מאפשרת לחסוך במקום החשוב הזה שעולה מעל מטר מרובע אחד, שהוא משמעותי בדירות קטנות.

תחזוקת מינימלית ונכונה

התחזוקה שתצטרכו להשקיע במכונת כביסה מילה לא תהיה גבוהה, כיוון שמדובר במכונה נפלאה שעמידה לארוך שנים רבות ותקלות יהיו דבר נדיר בה. עם זאת, יש צורך לבחור את הטכנאים הנכונים שיתקנו אותה בבוא העת, כי החלקים היקרים והייחודיים שלה מצריכים ניסיון וידע רבים. בחרו חברה שמנוסה בתיקונה או טכנאי מכונת כביסה יעיל ורצוי את החברה שדרכה רכשתם והתקנתם אותה, כאשר לרוב ניתנת אחריות לפחות לכמה שנים ממועד ההתקנה כך שאתם יכולים להיות רגועים גם במצבים כאלו.