אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה מקצרת

נמאס לכם מקצרים חשמליים בגלל מכונת הכביסה? המומחים של אוביקל מספקים סיבות אפשריות ומציעים שירות תיקונים מהיר, זול ואמין.

לפרטים נוספים חייגו 072-3267026 ונשמח לעמוד לשירותכם.
מכונת כביסה מקצרת

למה מכונת כביסה מקצרת?

 
סיבה אחת שיכולה להיות לכך שמכונת כביסה מקצרת היא פשוטה ביותר – העובדה שהתקע של המכונה מחובר למפצל ולא לשקע קבוע. אם זה המצב אצלכם ויש לכם קצר בכל הפעלה של המכונה –נסו לחבר את התקע לשקע הקבוע בקיר ותראו אם זה עוזר. אם כן – חסכתם לעצמכם את עלות הביקור של הטכנאי.

אם לא זאת הסיבה, כדאי שתדעו שהסיבה הנפוצה ביותר לתקלה מסוג זה היא גוף חימום שרוף. צריך לזכור, שמכונת הכביסה עובדת על חשמל אבל עושה שימוש במים, כאשר המים בישראל קשים במיוחד ומכילים לא מעט אבנית. במכונה שעבדה רק מספר פעמים מועט לא אמורה להיות בעיה כי האבנית לא הספיקה להצטבר על גוף החימום ברמה שתגרום לתקלה, אולם לאחר שימושים רבים הרי שאבנית יכולה להצטבר על גוף החימום בכמות רבה. התוצאה של הצטברות אבנית על גוף החימום היא שהגוף לא מרגיש את המים, ממשיך לעבוד במלוא העוצמה ו...נשרף (הגוף לא יכול לעבוד ללא מים). שריפה זו של הגוף גורמת גם לקצר וגם, כמובן, לכך שהמכונה לא מתפקדת כפי שהיא אמורה.

מה עושים? מזמינים טכנאי של אוביקל!

 
אם מדובר בגוף חימום שרוף, אתם צריכים טכנאי מכונות כביסה שיודע את העבודה. אוביקל מעמידה לשירותכם צוות טכנאים מוסמכים שעברו את כל ההכשרות הנדרשות, ומספקים שירות מקצועי, אמין ומהיר. כל עבודה מתבצעת תוך שימוש בחלפים מקוריים או בחלקים חלופיים באיכות גבוהה, ותוך מתן אחריות מלאה הן על החלקים והן על העבודה.

אז אם מכונת הכביסה מקצרת ואתם רוצים פתרון מקצועי ומהיר – חייגו 072-3267026

לשירותכם תמיד, צוות אוביקל.