אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה רועשת

עבודתה התקינה של מכונת הכביסה שלנו היא אחד החלקים החשובים של שגרת היום יום שלנו

כשאנחנו חושבים על שגרת היום יום שלנו, לעתים קרובות לא נצליח להבין את חשיבותה של מכונת הכביסה לאיכות החיים שלנו. ואולם, עבודתה התקינה של מכונת כביסה ביתית ואיכותית היא פחות או יותר תנאי לאיכות חיים בסיסית, כשברגע שבו נסבול מתקלה במכונת הכביסה או שלא תהיה לנו אחת אנחנו יכולים לסבול מקושי לנקות את הבגדים שלנו, ובגדים לא נקיים זו תקלת היגיינה שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו. חשוב להבין גם שלא כל תקלות מכונת הכביסה הן בהכרח כאלה שמשביתות את מכונת הכביסה לחלוטין, ואחת התקלות הנפוצות ביותר היא תקלה של מכונת כביסה רועשת במיוחד, בעיקר בשלב הסחיטה של תהליך הכביסה.

להזמנת טכנאי ותיקון מכונות כביסה
חייגו אלינו 072-3267026 או צרו קשר באתר
המכונה מרעישה
 


על אילו תקלות יכולה להצביע מכונת כביסה רועשת, ומה עלינו לעשות כאשר ישנו רעש חריג במכונת הכביסה שלנו?


  • התקלה הראשונה שיכולה לגרום לרעש חזק וחריג בזמן הסחיטה בהפעלת מכונת הכביסה היא כאשר נתקע בתוף מכונת הכביסה או במיסבי הרצועה חץ ר כלשהו שגורם לרעש הזה. החפץ יכול להיות מטבע, סוגר של חזייה או כל חפץ אחר (לרוב מתכתי). קל מאוד לאתר תקלה שכזו ולפתור אותה בעצמנו.

  • יתכן גם שהמיסבים עצמם על סף יציאה מכלל פעילות או שהם לקויים. במצב שכזה, נצטרך לקרוא לשירות מקצועי עם חלקי חילוף לתיקון ולהחלפה שלהם.

  • יתכן, בנוסף, שישנו חפץ זר שתקוע במשאבת הניקוז של מכונת הכביסה. גם במצב כזה קל יחסית לטפל בתקלה בכוחות עצמנו, ויש לבדוק ביסודיות את מכונת הכביסה ולתור אחר חפצים מתכתיים וקטנים שיכולים להשתחל וליצור את הרעש.


לא צריך להשלים עם המצב שבו מכונת הכביסה רועשת, ואפשר פשוט להרים טלפון לשירות התיקונים של אוביקל


מכונת כביסה רועשת היא לא דבר שאנחנו צריכים להשלים איתו ולקבל אותו בהבנה, ועלינו לטפל במצב הזה בהקדם האפשרי. אם אנחנו לא מסוגלים לעשות את זה בכוחות עצמנו, צריך להתקשר לשירות התיקונים המקצועי של אוביקל, מה שיבטיח לנו תיקון יעיל, מהיר, איכותי והוגן.