אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכונת כביסה "רוקדת"

יש לכם מכונת כביסה רועדת שמעירה את כל השכונה? הרעש מחדר השירות פוגע באיכות החיים שלכם? סובלים מפעילות לא תקינה של המייבש? חייגו 072-3267026 כדי לתאם ביקור של אחד מנציגי חברת אוביקל.

לקוחות הפונים אל חברת אוביקל צריכים לדעת שהם לא לבד. למעשה, מכונת כביסה רוקדת או רועדת עם רעשים מטרידים היא תופעה נפוצה הרבה יותר מכפי שנהוג לחשוב. אנחנו בחברה מכירים היטב את התופעה הזו, ולכן גם יודעים כיצד להתמודד איתה. ראשית, אנו מרגיעים את הלקוח, ומקצים עבורו טכנאי במהירות שיא. שנית, אנו מספקים הצעת מחיר משתלמת שמאפשרת ללקוח לחזור לשגרה במהירות.

מכונת כביסה רוקדת פוגעת לא רק בלקוחות אלא גם בשכנים. במילים אחרות, מי שמפעיל מכונת כביסה ומוצא את עצמו מתמודד עם כמות רעשים לא הגיונית חייב לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.
מכונת כביסה רועדת

ההשלכות של מכונת כביסה רועדת

 
יש מספר דרכים לזהות מכונת כביסה לא תקינה אשר בסופו של דבר יכולה להגיע למצב של רעידות חמורות:

  • נזילה או דליפות מים בתום תהליך הכביסה
  • אי ריקון מים
  • הצטברות של לכלוך וחפצים שונים בתוך הפילטר
  • הכתמת בגדים

הרעש שהמכונה עושה מתגבר במהלך הסחיטה, אולם כאשר הוא עובר את הרף הנורמלי יש לטפל בו באופן מקצועי. לא מומלץ לפרק את מכונת הכביסה או להתעלם מהבעיה. יש לקרוא היטב את הוראות היצרן, ולהבין כי ההשלכות של מכונת כביסה לא תקינה הן בלתי הפיכות. עדיף לשלם מחיר סביר על תיקון מהיר, אפקטיבי ויעיל, מאשר להקל ראש ברעשים ולאחר מכן לשאת בהוצאות מיותרות על מכונה חדשה.

רוצים להתייעץ עם טכנאי לפני שתחליטו מה לעשות? חייגו אלינו למספר 072-3267026 ונעמוד לרשותכם ללא אף התחייבות או בטופס יצירת קשר.