אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נזילה ממכונת כביסה

יש לכם נזילה ממכונת כביסה? מוצאים את עצמכם עם חשבון מים מנופח? אולי כדאי להתקשר לטכנאי מכונות כביסה! חייגו 072-3267026 ובחברת אוביקל יקצו עבורכם איש מקצוע באופן מיידי.

חברת אוביקל מציעה שירות טיפולים ייחודי עבור מכונת כביסה דולפת או נוזלת. ניסיון של 18 שנים מאפשר לנו לזהות במהירות בעיות הגורמות לנזילה ממכונת כביסה. בשלב הראשון או מגיעים אל בית הלקוח או העסק, בודקים את סוג המכונה, ומוודאים כי כל החיבורים נמצאים במקום. נציגינו האמינים מספרים ללקוח מראש מהן עלויות הטיפול המשוערות, ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם הצרכים המתעוררים.

בשלב השני אנו מגייסים את כלי העבודה הדרושים לצורך טיפול במכונה. יש לנו את הרקע הטוב ביותר בארץ עבור שירות מקצועי למכונות כביסה. לפיכך, אנו יכולים להרשות לעצמנו להציע מחירים נוחים ואטרקטיביים.
נזילה ממכונת כביסה

מה עושים עם ישנה נזילה ממכונת כביסה?

 
אין צורך להיבהל מנזילה הנגרמת כתוצאה מהפעלת מכונת כביסה. כל עוד מדובר במכונה חדשה, סביר להניח כי תיקון פשוט יפתור את הבעיה. במכונות ישנות יותר אפשר לפרק את גוף המכונה ולבדוק את מקור הבעיה לעומק.

בכל מקרה, הקפידו על ביצוע הפעולות הבאות על מנת למנוע נזילות חמורות:
  • נקו את הפילטרים של המכונה באופן קבוע
  • נגבו מים מדפנות המכונה בתום השימוש
  • השתמשו בצורה נכונה בתכשירי כביסה ומרכך
  • קראו היטב את הוראות היצרן טרם ההפעלה הראשונה
  • בקשו מטכנאי מכונות כביסה להראות לכם כיצד לנקות אבנית

זכרו כי נזילה ממכונת כביסה עלולה להיות אינדיקציה לבעיה הרבה יותר חמורה. אל תתעלמו מהנזילה משום שמצבים מן הסוג הזה נוטים להחמיר.

רוצים לתאם טכנאי במהרה? חייגו 072-3267026 ונשמח לעמוד לרשותכם.