אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פילטר למכונת כביסה

כולנו רוצים שמכונת הכביסה שלנו תאריך ימים ותתפקד באופן תקין.
אם כך, זה הזמן לערוך היכרות עם אחד החלקים החשובים בה,
שתחזוקה קלה שלו תוכל להציל את המכונה כולה מתקלות תפעול מיותרות.

נא להכיר: פילטר למכונת כביסה (מסנן)

יש אולי חלקים חשובים יותר ממנו במכלול הכללי של מכשיר חשמלי זה, אולם הפילטר הוא אחד החלקים שהכי חשוב לנו להכיר כמשתמשים. זאת מכיוון שתקלות רבות יכולות להימנע על ידי פעולת תחזוקה וניקוי פשוטה של חלק זה באופן תדיר על ידינו. אבל לפני כן נתחיל בשאלה הבסיסית: מהו הפילטר של המכונה?

הכירו את המסנן

 
מסנן למכונת כביסה
 
מסנן הוא שמו העברי של פילטר למכונת כביסה וכשמו כן הוא - חלק זה משמש כמעין מסננת, שמטרתה לסנן מהמים שבמכונה עצמים שונים כגון: סיבי בד, לכלוך, חוטים, כפתורים משוחררים, שערות וכן הלאה. העצמים הללו מצטברים על הפילטר במקום להמשיך הלאה עם המים ולהגיע בסופו של דבר לביוב.
 

מדוע חשוב לנקות את הפילטר

 
פילטר
 
הבעיה בכל מסננת היא שאם היא אינה מנוקה, הרי שמעצם פעולתה לאט לאט מצטברים בה עוד ועוד חומרים וחפצים שלא עברו בין חוריה והם עלולים לגרום לסתימתה. כך גם קורה בפילטר למכונת כביסה. כמה שערות שהסתננו פנימה עם הכביסה הן דבר של מה בכך, אך לאורך זמן הולך המסנן ונסתם מעוד מוך, לכלוך, שיער וכו', עד שהוא אינו יכול לתפקד עוד כהלכה.

בשלב זה לא רק שהוא אינו מסוגל לסנן את העצמים שתפקידו לסנן, אלא שגם המים אינם יכולים לעשות כן. או אז, מתחילות התקלות שבעטיין צריך להתקשר ולהזעיק טכנאי מכונות כביסה לתיקון הבעיה.
 
זקוקים להחלפת מסנן?
מעוניינים בעזרה בניקוי הפילטר?
חייגו אלינו 072-3267026 או צרו קשר באתר

קבעו לכם פגישה חודשית עם הפילטר

 
לנקות את הפילטר אחת לחודש
 
הדרך הפשוטה ביותר לפתור תקלות היא לנסות למנוע אותן מבעוד מועד ובמקרה זה, לגרום לכך שהמסנן לא ייסתם.

ישנן 2 דרכים פשוטות וקלות למניעת סתימת המסנן:

1. מעט לכלוך העובר דרך המסנן הוא עניין שבשגרה אולם, פילטר למכונת כביסה ייסתם מהר יותר כאשר נכניס אל המכונה חפצים שאינם צריכים להימצא בה. כלומר, כל אותם חפצים קטנים שאנו שוכחים בכיסים, כמו למשל מטבעות כסף, סותמים את המסנן במהירות. על כן, חשוב לרוקן את הכיסים לפני שמכבסים.
 
2. קבעו לכם תאריך קבוע אחת לחודש, לבדיקת הפילטר. בתאריך זה הוציאו את הפילטר, נקו אותו מהלכלוך שהצטבר בו והכניסו אותו בחזרה למכשיר. ככל שתעשו זאת ביסודיות ולעתים קרובות יותר, סכנת הסתימה תפחת - כמו גם הסיכויים שלכם להזדקק בקרוב לטכנאי מכונות כביסה. אם אתם משתמשים במכונה לעתים קרובות מאוד, עדיף לדאוג לניקוי הפילטר בתדירות גבוהה יותר.

צרו עמנו קשר - והמכונה שלכם בטוח תהיה בסדר!!!