אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ריח רע ממכונת כביסה

סובלים מריח רע ממכונת כביסה? יש ריח של ביוב מהבגדים? נמאס לכם לכבס כל בגד פעמיים? הגיע הזמן ליצור קשר עם המומחים של אוביקל: חייגו 072-3267026 ונגיע אליכם מיד.

חברת אוביקל מספקת שירות מקצועי למכונות כביסה עבור לקוחות פרטיים, בעלי עסקים, רשויות מקומיות ומוסדות ציבוריים. החברה משמשת בתור מרכז מוכר ומנוסה עבור שירותי תיקונים לכל מכונות הכביסה והמייבשים. רק באמצעות יצירת קשר עם נציגי החברה תוכלו ליהנות מיתרונות כגון 18 שנים של אמינות, צוות טכנאים מנוסה, ובעיקר מחירים ללא תחרות.

הצורך בהזמנת השירות שלנו מתעורר לאחר שימוש במכונת כביסה בריח רע. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא מדובר על תופעה נדירה. ריחות לא נעימים ממכונת הכביסה יכולים להתעורר כתוצאה משורה ארוכה של סיבות. הדבר החשוב הוא להתמודד במהירות עם הבעיה וכך למנוע נזקים בלתי הפיכים.
ריח רע ממכונת הכביסה

מה גורם למכונת כביסה להריח כמו ביוב?

 
הסיבה העיקרית לריח רע ממכונת כביסה או מהבגדים קשורה אל הצנרת ואל הביוב. למרות שיפורים טכנולוגיים במכונות הכביסה המודרניות, הבעיה של ריח לא נעים ממשיכה לפגוע באיכות החיים של הלקוחות. בעת תיקון המכונה יש לשים דגש על הנושאים הבאים:

  • ניקוי פילטרים
  • ניקוי אבנים
  • שימוש נכון
  • תחזוקה ומניעת עובש
  • שימוש בתכניות כביסה מתאימות
  • הימנעות מעומס יתר

כל אחד מהנושאים הללו עשוי בבוא העת לגרום לריח של ביוב מבגדים שאמורים להיות נקיים. אם גם אתם רוצים למנוע את עוגמת הנפש הזו, כדאי שתפעלו בהקדם לצורך טיפול במכונת כביסה. קראו את הוראות היצרן, הקפידו על התקנת פילטרים, והשתמשו רק במקורות מים נקיים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על תחזוקה וניקוי של מכונות כביסה? חייגו למספר 072-3267026 ואחד מנציגינו יעמוד לרשותכם.