אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירות למכונת כביסה בוש

מכונות הכביסה של חברת בוש מפורסמות בכל העולם הודות לאיכות הגבוהה שלהן, לעובדה שהן מסוגלות לעמוד בעומסי עבודה כבדים וכן מפני שמדובר במכונות כביסה שמהוות פלא טכנולוגי של ממש.

לא לחינם הפכה בוש לאחת מהחברות המכובדות ובעלות המוניטין הטוב ביותר בתחום מכונות הכביסה. החברה הגרמנית קיימת עוד מהמאה ה-19, מעסיקה קרוב ל-300 אלף עובדים ואת המוצרים האיכותיים שלה ניתן לרכוש ביותר מ-50 מדינות בעולם. עם זאת, גם המוצר האמין ביותר והאיכותי יותר לא יכול לעבוד לנצח ולפיכך, נראה שבכל זאת יש מקום לדבר על שירות למכונת כביסה בוש.
 
מכונות כביסה בוש
 

באילו מצבים נחוץ שירות למכונת כביסה בוש?

כפי שציינו, אמנם מכונת כביסה מתוצרת חברת בוש נחשבת לאיכותית, אמינה ועמידה בפני שינויי הזמן, אבל כל מכונה מתקלקלת בשלב מסוים. מכיוון שמדובר במכונות שעלותן בצדן, הרי שבמקום להיפטר מהן, אפשר פשוט לדאוג לתקן אותן. לרוע המזל, התקלות הפוטנציאליות שאותן נפרט מיד, תמיד מתרחשות בזמנים הכי פחות נוחים ולכן חשוב תמיד להחזיק בהישג יד מספר טלפון של חברה המספקת שירות למכונת כביסה בוש.
 

התקלות השכיחות ביותר

להלן רשימה קצרה של התקלות השכיחות ביותר:
  • בעיות בחימום המים – אם המים במכונת הכביסה לא מתחממים, ייתכן כי מקור הבעיה בתרמוסטט,אך בהחלט ייתכן כי מקור הבעיה הוא בגוף החימום. בכל מקרה, מדובר על תקלה שטכנאי מיומן יכול לפתור בתוך זמן קצר. במקרים מסוימים יהיה צורך להחליף את החלק שאינו תקין, קחו זאת לתשומת לבכם.
  • נזילת מים מהמכונה – לא אחת, בעקבות כשל של מערכת האיטום, נוזלים מים מתוך המכונה. מצב זה עלול לסכן את המשתמשים במכונה. זאת, מכיוון שכפי שוודאי אין צורך לספר לכם, מים וחשמל הם שילוב מסוכן מאוד.
  • המכונה לא מתרוקנת – בעיות במערכת הניקוז של המכונה עלולות לגרום להשבתתה. ברוב המקרים מדובר על סתימה שניתן לפתוח בקלות יחסית אך בכל תקלה מעין זו נדרשת נוכחות שלטכנאי מיומן המוסמך לטפל במכונות כביסה מתוצרת החברה.
  • המכונה נתקעת – תקלה שכיחה נוספת היא חוסר תזוזה של התוף הפנימי או החיצוני. גם תקלה זו דורשת בדיקת טכנאי שכן היא יכולה לנבוע כתוצאה ממגוון רחב של גורמים ובכל מקרה יש לטפל באופן שונה.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף בנושא ואם אתם מעוניינים לתאם מועד להגעת טכנאי לביתכם,אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת אוביקל, המעניקה ללקוחותיה שירות למכונת כביסה בוש, לרבות אבחון וטיפול בתקלות שכיחות יותר ופחות.

אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 072-3267026 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר עם אוביקל שירות" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם בתוך זמן קצר.