אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון כל סוגי מכונות הכביסה

 
נוזלים מים ממכונת הכביסה?
המים במכונת הכביסה שלכם לא מתחממים?
מכונת הכביסה שלכם לא מרוקנת את המים והבגדים יוצאים ספוגים?

תיקון מכונת כביסה - זה אוביקל

אוביקל מספקים שירות מקצועי למכונות כביסה, צוות הטכנאים המקצועיים והמסורים שלנו ישמח להציע לכם דרכים פשוטות לאבחן את מקור הבעיה, ואולי אפילו להציע לכם פתרונות פשוטים וקלים, כדי שתוכלו לעשות את התיקון לבד – ללא עלות! במקרה הצורך, נגיע עד אליכם, מצוידים בכל מה שדרוש על מנת להשיב את מכונת הכביסה לתפקוד תקין ובטוח במהירות האפשרית.

עוד על שירות תיקונים זה >>>
 

חיסכון בזמן ו...

מאז נכנסו מכונות הכביסה לשימוש נפוץ במהלך המאה ה-20, הן שינו לחלוטין את האופן בו האדם המערבי מתייחס לכביסה בפרט ולבגדים בכלל, וזה עוד לפני שאמרנו מילה על מייבשי כביסה. היכולת לבצע כביסה כל אימת שרוצים, בקלות וביעילות, מאפשר לנו להחליף בגדים בכל יום וכמובן, להחזיק כמות גדולה יותר של בגדים מזו שהייתה לכל אדם בהיסטוריה האנושית.

אולם, נוחות זו מתאפשרת רק בתנאי שהמכונות עובדות. מה קורה כשפלאי הטכנולוגיה מתקלקלים? זה המקום בו הטכנאי לתיקון מכונות כביסה נכנס לתמונה.
 
מכונות הכביסה חוסכות לנו זמן
 
 

אחזקה נכונה של מכונת כביסה

דווקא משום שמכונות הכביסה הן חלק כה חיוני ממשק הבית המודרני, הן חשופות למידה רבה מאוד של שחיקה. השילוב בין חשמל, מים, אבנית, לכלוך וחומרי ניקוי, די בו כדי להשמיד כל מכשיר חשמלי. ובכל זאת, מכונות הכביסה מתמודדות עם כל אלה בגבורה, ואף מעניקות לנו כמויות מכובדות של בגדים נקיים במשך שנים.

אחזקה נכונה תוכל לאפשר לכם ליהנות מן המכונה שברשותכם שנים רבות, אך עליכם לזכור שחלק מאחזקה נכונה הוא לא להתעצל ולהזמין טכנאי לתיקון המכונה כשהיא מתקלקלת. פעמים רבות מדי, אנשים ממתינים עם הזמנת טכנאי מכונות כביסה עד הרגע בו תקלה שאולי התחילה כמזערית, הופכת לרחבת היקף.

במקרה זה, תיקון שעשוי היה להיות פשוט וזול יחסית, הופך להיות יקר שלא לצורך ולעתים אף לא כדאי בהשוואה לרכישת מכונה חדשה.
 
טכנאי מכונת כביסה
 
 

בעיות נפוצות

מרבית התקלות הנפוצות במכונות הכביסה הן פשוטות: נזילה מהמכונה, סתימה, תקלה בתרמוסטט, בעיות ניקוז ותקלה בבולם הזעזועים.

פעמים רבות, אפשר לתקן את המכונה במהירות ובקלות, פשוט על ידי ניקוי הפילטר והרחקה של גורמים זרים (כפתורים, חוטים, ניירות שהתגבשו, מטבעות, מפתחות, סיכות וכל דבר אחר שאנו דוחסים לכיסינו ושוכחים).
 
תיקון מכונת כביסה
 
 

חשוב לציין

כי מעבר לאותן פעולות פשוטות, חשוב להפקיד את עבודות התיקון בידי טכנאי המתמחה בתיקון מכונות כביסה. כאמור, השילוב בין מים, חשמל וחומרים אחרים יכול להוביל לתאונות ולנזקים קשים לרכוש ולבריאות.

אדם שאינו מיומן בתיקון מכונות כביסה עלול לשכוח או להחמיץ בעיה מסוימת או שלב במהלך התיקון ובעקבות כך, ליצור נזק שלא יורגש עד אשר תהיה המכונה בפעולה.

למען הסר ספק, מכונת כביסה שאינה עובדת כלל הינה פחות בעייתית ממכונת כביסה שעלולה לשבוק חיים תוך כדי עבודתה ולגרום לנזילות, הצפות, קצרים או דליקות.
 
בעיות נפוצות במכונת הכביסה
 

אז – אם התקלקלה לכם המכונה – פנו לאוביקל תיקון מכונתכביסה ותצאו מרוצים!