אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מניעת תקלות במכונת כביסה

כיצד ניתן למנוע תקלות במכונת כביסה?

 
 
מכונת הכביסה משמשת אותנו מדי יום, לעתים גם כמה פעמים ביום. מכונות כביסה רבות נשחקות בגלל טיפול לא נכון, ואי שמירה על הוראות ההפעלה של המכונה. ברוב המקרים ניתן למנוע תקלות עוד לפני שהן מתרחשות. הקפדה על כמה כללים פשוטים יכולה להאריך את חיי המכונה ולהימנע מהזמנת טכנאי מכונות כביסה:

  • לא להעמיס - הקפידו למלא את המכונה בהתאם לגודלה ולסוג הכביסה. מכונה שמתמלאת יתר על המידה עלולה להינזק.

  • לא לפספס - חשוב לבדוק את הבגדים לפני כל כביסה. לפעמים אנו שוכחים שהשארנו מטבע או דף נייר בתוך אחד הכיסים, מה שעלול לגרום לסתימה.

  • לא להתיש - חשוב לתת למכונת הכביסה "לנוח" מעט בין כביסה לכביסה. פתחו את הדלת והניחו למים להתאדות ולמנוע להתקרר.

  • לא לזלזל - תפקידו של הגומי שעל דלת מכונת הכביסה הוא להגן עליה ולבודד, שימרו עליו והקפידו מפעם לפעם לנגב אותו במטלית יבשה כדי למנוע התפתחות עובש.

  • לא לאבנית - המים בישראל הם מים קשים הגורמים גם לאבנית. האבנית פוגעת בצנרת מכונת הכביסה וגורמת לירידה בתפקוד של המכונה. חשוב להשתמש בקביעות במסיר אבנית המתאים למכונות כביסה.

  • לא לאסוף - בכל מכונה מותקן פילטר שמטרתו לאסוף את הלכלוך ושאריות הבד. מומלץ לנקות אותו מדיכמה חודשים (וכל המרבה הרי זה משובח).

  • לא להשאיר - בחלק ממכונות הכביסה ניתן להוציא את הכלי שבו שמים את אבקת הכביסה ומרכך הכביסה. חשוב לנקות את הכלי הזה מפעם לפעם כדי למנוע הצטברות לכלוך.

תקלות במכונת כביסה נוספות? פנו אלינו ונשמח לענות בכל עת

לכבס בלי תקלות

אם אתם לא בטוחים – קראו לטכנאי

אנחנו ממליצים לכל אחד להכיר את חלקי מכונת הכביסה שלו ולהבין מה יכול להשתבש. כך, תוכלו לפתור בכוחות עצמכם בעיות קטנות שמתעוררות בפעילות התקינה של המכונה שלכם. אולם, חשוב להזכיר שלעיתים ניסיון לפתור בעיה קטנה בצורה לא מקצועית יכול להוביל ליצירה של בעיה גדולה יותר. מסיבה זו, מומלץ בכל מקרה שבו אינכם בטוחים מה לעשות להתייעץ עם טכנאי מכונות כביסה מנוסה ומיומן שיוכל לסייע לכם גם מרחוק.
 
תקלות במכונת כביסה
תקלה במכונה
תקלות במכונת או במייבש הכביסה