אוביקל שרות
 
 
4.5
21 חוות דעת
 
 
phone number
 
 
התקשרו עכשיו
072-3267026
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חלקי חילוף למכונות כביסה

מכונת הכביסה שלכם שוב שבקה חיים, ואתם עומדים מולה חסרת אונים?
עוד כמה ימים והחג מגיע, אתם זקוקים לכביסה דחופה של הערימה הממתינה, אך המכונה אינה עונה?
הילד הגיע לסוף שבוע עם שק מלא בכביסה, אך חלק סורר קטן משבית את כל המכונה?

אם אתם מהנהנים בהסכמה, אל דאגה - הפתרון לניקיון נמצא במרחק של שיחת טלפון.אנו בחברת אוביקל את החלק עבורך מחליפים ביד מיומנת, וערימת הכביסה במהרה מחוסלת!

אין צורך לקנות מכונת כביסה חדשה, כאשר כל שצריך להשיב את הישנה לפעילות הוא רק חלק חלופי אחד. אוביקל מחזיקה במלאי רחב של חלקי חילוף למכונות כביסה, אשר יחליפו את אלו שהתקלקל. בזכות הניסיון הרב שצברנו בתיקון מכונות ייבוש וכביסה, תוכלו ליהנות ממגוון יתרונות:

  • טכנאי מכונות כביסה אדיב ומקצועי
  • אחריות מלאה על העבודה
  • חלקי חילוף למכונות כביסה
  • חלקי חילוף מקוריים וחדשים
  • מחיר נוח ושווה לכל כיס
  • אמינות גבוהה – כפי שראיתם בתוכנית הטלוויזיה "יצאת צדיק"

  • לצפייה בסרטון.....
 
חלקי חילוף למכונות כביסה
 

ברכישת חלקי חילוף, האם שווה לרכוש דווקא חלקים מקוריים?

התשובה לשאלה זו מתומצתת במשפט הבא: "דרך ארוכה שהיא קצרה". כלומר, אמנם בטווח הקצר זו אכן השקעה, כי הרי מחירם של אלו המקוריים הינו יקר יותר לרוב. אך השקעה זו משתלמת לטווח הארוך: חלק חילוף מקורי, של אותה חברה ואותו דגם, הזהה לחלק שהתקלקל, ייתן את התמורה הטובה ביותר לכסף, ויבטיח פעילות תקינה לאורך זמן - והרי אינכם רוצים שוב להיתקע עם ערימות כביסה, בשל קלקול נוסף במכונה.
 
 
חלפים למכונת כביסה
 

האם הטכנאי הוא הכתובת לחלקי חילוף למכונת כביסה?

טכנאי מכונות הכביסה של אוביקל יוכלו לאתר עבורכם במהירות את שורש הבעיה, ולאבחן האם כל הדרוש לכם הוא החלפתו של חלק אחד או תיקון רציני יותר. מתוך אבחון הבעיה וניסיונו בתחום, הוא גם יוכל לתת לכם אומדן של עלות חלקי חילוף למכונות כביסה, וכן חוות דעת האם עדיף לתקן, להחליף וכן הלאה. כמו כן, הטכנאים שלנו יוכלו להציע לכם חלק רלוונטי ממאגר חלקי החילוף למכונת כביסה שברשותנו, ולבצע עבורכם את ההחלפה במיומנות ובמהירות.
 
 
חלקי חילוף למכונה
 
לרוב האנשים אמנם יש פינה בה תלויים חבלים בחוץ שעליה ניתן לייבש את הכביסה בימי הקיץ החמים. אבל בחורף? לא רק שזה לא נעים לעמוד בקור וברוח כדי לתלות את הבגדים, אלא שגם גשם יכול להרטיב אותם, רוח יכולה להעיף אותם – והבגדים, נותרים ללא שימוש רק בגלל שלא התייבשו. לכן אנשים רבים רוכשים מייבש כביסה. אבל אם הוא מתקלקל, הרי שתאלץ להתמודד עם קשיים אלה או פשוט התקשר לאוביקל שתשלח אלייך טכנאי תיקון מייבשי כביסה. כל הטכנאים שלנו אמינים, מקצועיים ואדיבים ויתקנו לכם את המכונה או את המייבש שלכם בזריזות תוך הקפדה על סטנדרט גבוה.
 

יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים לקבל הכוונה לגבי התקלה במכונת הכביסה שלכם?
הצוות המקצועי של אוביקל ישמח לענות באדיבות ובסבלנות על כל שאלה, בעיה ותקלה

התקשרו אלינו והצטרפו למעגל לקוחותינו המרוצים.