טכנאי מייבשי כביסה קונדסור / מדחס

מייבש הכביסה התקלקל? מכונת הכביסה לא עמדה בעומס הכביסות?
תיקון מייבשי כביסה של אוביקל – זה מה שאתם צריכים…
אם מכונת הכביסה סיימה לעבוד ואז גילית שהמייבש הכביסה אינו מגיב, אין בעיה! אוביקל תפתור לך את התקלה! 
צרו קשר בדרך הנוחה לכם – ואנו כבר בדרך אליכם…

  • חברת אוביקל היא חברה ותיקה בתחום.
  • בעלת 27 שנים של אמינות ומקצועיות.
  • תוך זמן קצר מרגע פנייתך נשלח אלייך טכנאי מייבשי כביסה.
  • או טכנאי תיקון מכונות כביסה.
  • על כל תיקון תקבל הצעת מחיר ללא תחרות.
  • תעודת אחריות.

מהו מייבש כביסה?

מכשיר חשמל אשר מקוטלג כאחד ממכשירי החשמל ה"לבנים" בבית.

מייבש הכביסה הוא מוצר משלים או ייחודי הנלווה למכונת הכביסה ומשלים את פעולתה – ייבוש כביסה מהיר יחסית.

המייבש הוא מכשיר פשוט יחסית במנה שלו , פשוט יותר ממכונת הכביסה והוא מורכב ממספר חלקים – דלת, מנוע , מאוורר , מסנן לחות , מעבה – קונדנסור (או צינור פליטה במייבשים הישנים יותר) , תוף , כרטיס פיקוד ולוח בקרה ממוחשב.

המייבש עובד בצורה של חלל מאוורר המעביר זרמי אוויר חמים (מגוף החימום) המתפשטים בחלל המייבש. המנוע אחראי על סיבוב התוף אשר מורכב מאלומיניום ועליו חורים פתוחים או אטומים הנועדו לתת "אחיזה" לבגדים בעת התנועה הסיבובית.

את האוויר החם כאמור מייצר גוף חימום ומזרים אותו על ידי מאוורר, האוויר החם יוצר לחות היות והוא סגור בתוך המייבש , הלחות מתנקזת אל מסנן הממוקם בקדמת המייבש והמעבה לוכד את החום והופך אותן לטיפות המתנקזות במקום אחד.

לעיתים במייבשים ישנים ישנו צינור פליטה המוציא את האוויר החם (מייבש ללא מעבה). 

אילו סוגי בדים נייבש במייבש?

מייבש הכביסה יכול לתת מענה לייבוש כל סוגי הבדים הקיימים לרבות: כותנה ,בד סינטטי ,צמר, מגבות,  פוליאסטר, פליז , קטיפה ועוד.

אולם ישנם סוגי בדים אשר מצריכים כיוון מיוחד של מעלות או תכנית פעולה לדוגמא:

ניילון – המצריך ייבוש בטמפרטורה נמוכה.

לייקרה – מומלץ לייבש במעלות נמוכות יחסית.

משי – כנ"ל.

בדים אותם לא נכניס למייבש

בד במבוק, סאטן.

אלו סוגי מייבשי כביסה קיימים?

מייבש הכביסה אומנם אינו מכשיר מורכב, אבל עדיין הוא עובד שעות נוספות, בעיקר בחורף כאשר האוויר לח ורטוב, אבל גם בקיץ, כאשר אנחנו מבקשים לחסוך בזמן או פשוט לא רוצים להתעסק עם תליית הכביסה.

מהן הדרישות שלנו? מייבש איכותי ואמין, אשר יספק מענה לצרכים שלנו ויעמוד בעומס. שוק המייבשים מציע מבחר מייבשי כביסה ממיטב המותגים המובילים כדוגמת AEG , LG ,Miele , בוש, אלקטרולוקס ועוד.

כיום ישנם שלושה סוגי מייבשים עיקריים לבחור מבניהם:

1.קיטור

מייבשי קיטור מוצאים מהתוף את האוויר החם והלח באמצעות צינור גמיש לניקוז, כך שיש צורך להעמיד את המייבש ליד קיר או חלון.

מייבשי קיטור שייכים לסוג המייבשים המסורתי יותר ולכן לרוב הם הזולים ביותר.

2.קונדנסר

עם הקונדנסר אין צורך לחבר צינור אשר ינקז את המים החוצה ואפשר להעמיד את המייבשים הללו בכל מקום מאוורר בבית. למעשה הם הופכים את האדים במכונה למים ומאכסנים אותם במכל נפרד אותו ניתן לרוקן לכיור כאשר הוא מלא.

3.משאבת חום

קבוצת מייבשים אשר עושים שימוש בטכנולוגיה חכמה על מנת לייבש את הכביסה. המייבש עושה שימוש באוויר חם בכדי לספוג את המים מהבגדים, אשר מתאדים לאחר מכן.

דגמים אלו לרוב מתקדמים יותר ובכלי מאפיינים מתוחכמים יותר ועל כן, בהתאמה, מחירם יקר יותר. עם זאת, חשוב לציין כי הם חסכוניים יותר באנרגיה מכל שאר סוגי המייבשים.

תקלות נפוצות במייבשי כביסה!

מה לעשות, גם מייבשי הכביסה שלנו מתקלקלים, רכזנו עבורכם תקלות נפוצות:

המייבש לא מחמם

אחת מהתקלות הנפוצות ביותר במייבשי כביסה הינה שמייבש הכביסה אינו מחמם את הבגדים. לרוב, התקלה נובעת מגוף חימום מקולקל או שהתרמוסטט התקלקל. 

 

מהי עלות התיקון? החלפת גוף חימום תעלה 350-500 שקל,

והחלפת תרמוסטט 250-300 שקל. שימו לב, ככל שהמייבש יקר יותר, כך גם העלות של החלפת החלק תהיה יקרה יותר.

התוף לא מסתובב

במרבית המקרים כאשר התוף לא מסתובב מדובר בקרע של הרצועה שמעבירה את הכוח מהמנוע לתוף.

מהי עלות התיקון? ברוב מייבשי הכביסה העלות היא בממוצע כ- 250 שקל.

הבגדים נשארים לחים

תקלה נפוצה נוספת במייבשי הכביסה היא כי הבגדים מתחממים זמן רב אבל נותרים לחים. לרוב, מקור התקלה הוא צינור יציאת האוויר.  כאשר צינור היציאה נסתם, האוויר החם נשאר בסביבת המייבש ואז התרמוסטט מפסיק את פעולת החימום.

 

מהי עלות התיקון? ניתן לקנות צינור יציאה בשקלים בודדים למטר ובצע את התיקון לבד.

תחזוקה של מייבשים - כיצד נשמור ונאריך את חיי מייבש הכביסה שלנו?

כולנו רוצים ליהנות ממייבשי הכביסה שלנו לאורך זמן, כך תוכלו לשמור עליהם:

בדקו שלא נותרו חפצים בכיסים

מטבעות או חפצים חדים עשויים לפגוע בכנפיים של המייבש ולפגום בפעולתו. הפיכת הבגדים וריקון הכיסים יבטיחו כי המייבש יוכל לעבוד באופן אופטימלי.

נקו את הפילטר

הקפידו לנקות את הפילטר מכיוון והוא הגורם העיקרי למרבית התקלות. מומלץ לשלוף אותו אחת לכמה זמן ולגרוף את הסיבים שהצטברו בו.

החליפו צינור

צינור האוויר מוביל את האוויר החם ולכן חשוב להקפיד על תקינותו ולא להמתין שיקרע. מכיוון ומדובר בצינור פלסטיק שמחירו אינו יקר, מומלץ להחליפו לפחות אחת לשנתיים.

רכשו מגן ברקים

מגן הברקים הוא אלמנט חשוב ולא רק בימות החורף. תפקידו לווסת את זרם החשמל ולהגן על המייבשים החדשניים והאלקטרוניים, אשר רגישותם גבוהה יותר.

אוביקל- תיקון מייבשי כביסה באמינות ומקצועיות

מייבש הכביסה שלנו הוא מוצר חיוני בכל בית. הוא מקל, מייעל ומעניק לנו כביסה נעימה וריחנית. כאשר הוא מתקלקל, מומלץ לפנות לטכנאי מקצועי ומיומן , מורשה של היבואן הרשמי, אשר יוכל לספק טיפול מקצועי בתקלה ויאפשר לנו ליהנות ממייבש הכביסה לאורך זמן.

חברת אוביקל, בבעלותו וניהולו של עובד מור, הינה בין החברות הוותיקות והאמינות בתחום תיקון מכונות הכביסה והמייבשים.

החברה פועלת מעל ל20 שנה ובעלת וותק וניסיון רב בטיפול בתקלות שונות במייבשי הכביסה מתוצרת בוס, סימנס, AEG LG ועוד רבים אחרים. צוות אוביקל גאה להעניק שירות איכותי ומקצועי ללקוחותיו במרכז וכן באזור השרון.

אז אם התקלקלו המכונה או המייבש – אל תתרגש, כי אוביקל את התקלה תגרש! 050-5542559
 

אבל רגע, איך מייבשים את הכביסה?

תיקון המייבש
לרוב האנשים אמנם יש פינה בה תלויים חבלים בחוץ שעליה ניתן לייבש את הכביסה בימי הקיץ החמים. אבל בחורף? לא רק שזה לא נעים לעמוד בקור וברוח כדי לתלות את הבגדים, אלא שגם גשם יכול להרטיב אותם, רוח יכולה להעיף אותם – והבגדים, נותרים ללא שימוש רק בגלל שלא התייבשו.
 
לכן אנשים רבים רוכשים מייבש כביסה. אבל אם הוא מתקלקל, הרי שתאלץ להתמודד עם קשיים אלה או פשוט התקשר לאוביקל שתשלח אלייך טכנאי תיקון מייבשי כביסה.
 
כל הטכנאים שלנו אמינים, מקצועיים ואדיבים ויתקנו לכם את המכונה או את המייבש שלכם בזריזות תוך הקפדה על סטנדרט גבוה.
תפריט

לקוחות ממליצים

Hadar Talmor
Hadar Talmor
10:05 26 Mar 18
לא סתם עובד מור יצא צדיק אצל חיים הכט! מדובר בטכנאי אמין, מקצועי ונעים הליכות. באמת יוצא מן הכללread more
אלה סגל
אלה סגל
10:09 01 Feb 18
אמין, מקצועי, מהיר, זמין ונעים הליכות.
moran eliahu
moran eliahu
11:29 29 Apr 18
מדובר באמת בצדיק, ממליצה בחום !!!
Idan Fitoussi Paz
Idan Fitoussi Paz
12:48 18 Sep 16
תיקון מכונת כביסה תוצרת בלומברג. התקשרתי לעובד בבוקר יום ראשון לאחר שהמכונה התקלקלה בסופ"ש. לאחר תיאור התקלה בטלפון, קבענו ביקור עוד לאותו היום (עלות ביקור כ200 ש"ח אשר יקוזזו מעלות העבודה במידה ותהיה) עובד הגיע בזמן, גילה את הבעיה מידית, עדכן מהו עלות התיקון והחלפים ותוך שעה עבודה המכונה שבה לעבוד. ביקור ובדיקה + תיקון ציר מנוע+ החלפת פחמים + בדיקת התיקון + ניקיון סביבת העבודה + מע"מ כ-450 ש"ח. שווה את השקט שלכם, מומלץ בלב שלם.read more
שרון יוסף
שרון יוסף
10:55 29 Apr 18
שירות מצויין עובד אדם מסור מאוד!!
Oren Levi
Oren Levi
12:01 18 Oct 18
עובד הוא פשוט מקצוען. מכונת הבוש שברשותי התקלקלה. קיבלתי המלצה מחבר אשר משפחתו נעזרת בשירותיו של עובד כבר שנים. התקשרתי לעובד לאחר סבב של הצעות מחיר טלפוניות. עובד הסביר לי מה לדעתו התקלה (זו באמת היתה התקלה) נתן הצעת מחיר נמוכה בכ-35% מהמתחרים והגיע בדיוק בשעה שקבע עימי. עובד עבד במהירות ובמקצועיות, הראה לי את מקור התקלה והסביר מה הוא הולך לעשות עימה. בסוף העבודה, טיפל בצורה יפה בשאר חלקי המכונה ובדק כי הינם מחוברים כראוי. המחיר שהוא גבה היה מעולה ותאם אז העבודה אשר ביצע. מי שרוצה שירות אמין, מקצועי ונקי יכול להתקשר בראש שקט לעובד. תודה רבה על העבודה המדהימה והשירות הנדיר. הלוואי וכל אנשי המקצוע יהיו כמוך. הרווחנו מכונה תקינה וזכינו להכיר בעל מקצוע שילווה אותנו עוד שנים רבות קדימה.read more
טל מרגולין
טל מרגולין
10:49 29 Apr 18
שירות אמין ומקצועי! ממליצה בחום
Mor Tuch
Mor Tuch
10:54 29 Apr 18
שירות מדהים! ממליצה בחום 🙂
אתי ניסני
אתי ניסני
14:21 06 Nov 18
אין על עובד... הגון ומקצועי
tamir po
tamir po
09:50 23 Nov 18
מהשנייה הראשונה שדיברתי איתו הבנתי שמדובר באדם אמין ורציני שטובת הלקוח למול עיניו. אני בהחלט מאמין בפרגון לאנשים מסוג זה וממליץ בהחלט לעבוד/להתייעץ ולהנות מהשרות הנפלא והנעים שלו.read more
avia raved
avia raved
16:27 02 Dec 18
שירות אמין ומקצועי הגיע אליי תוך שעה מהרגע שהתקשרתי לתקן את מכונת הכביסה שלי פתר את הבעיה בצורה מהירה ומקצועית ממליצה בחום!read more
Asif Rubin
Asif Rubin
11:24 11 Apr 19
כמה טוב שיש אנשים טובים ברשותי מכונת כביסה בוש , לאחרונה הייתה בעיה במנוע פניתי לבית המסחר בו נקנתה המכונה וליבואן עצמו ובעדינות הם ניפנפו אותי ללא פיתרון למעט "המלצה האדיבה תקנה מכונה חדשה" תוך כדי חיפוש אחר פיתרון בגוגל עלתה מודעתו של עובד "אוביקל" ונסיתי מזלי עובד ענה במיידי לטלפון ולאחר שאמרתי לו שהנני מתגורר בדרום הערבה הוא באדיבות סבלנות ומקצוענות איתר התקלה טלפונית והדריך אותי כיצד לתקנה כל זאת ללא הכרות ביננו וללא שדובר על כסף ואכן עובד איתר במדויק התקלה והמכונה חזרה לחיים לאחר שהוספדה כששאלתי את עובד מה אני חייב לו תשובתו הייתה - מעשים טובים גם מיקצוען וגם איש יקר והגון מה עוד אפשר לבקש מבעל מיקצוע המלצתי - נסו את עובד ולא תתאכזבוread more
שלמה אברהם
שלמה אברהם
17:28 24 Apr 19
בעל מקוצע ישר ואמין הייתה לנו בעיה שהמכונת כביסה הוציאה ריח שרוף, הנחה אותי מה לבדוק לפני שאזמין אותו ועליתי על הבעיה - מפצל שרוף ממליץ לכל מי שקורא עליו וממליץ לכולם לחפש בעלי מקצוע רק לפי המלצות בגוגל שלמהread more
Marlene Shacham
Marlene Shacham
11:23 13 May 19
לא סתם קוראים לו עובד - עובד מגיע ומה שלא עובד פתאום עובד למופת - איש מקצוע מעולה, אמין, מקצועי - הכי טוב שישread more
efi Kotonas
efi Kotonas
08:24 03 Jun 19
ממליצה בחום על עובד מור,טכנאי מכונות כביסה אלקטרולוקס. לאחר תקלה שמכונת הכביסה לא סחטה,עובד היה זמין יחסית בזמן קצר ומלא באדיבות ונכונות לעזור.תודה!read more
David Berrebi
David Berrebi
07:27 19 Jul 19
הגיע אלינו לרמת גן בהתראה קצרה לתקן מכונת כביסה שהפסיקה לעבוד לגמרי, ביצע עבודה של מעבדת אלקטרוניקה במקום! אמין ומקצועי ביותר, מומלץ בחום !read more
Yael Lahav
Yael Lahav
07:54 31 Jul 19
מקצוען ואמין!! איזה כיף שיש עוד כאלו אנשים מקצועיים וישרים ! אני פניתי לעובד בעקבות נזילה של מים מדלת מכונת הכביסה עובד אמר לי לנקות את מגירת אבקת הכביסה והמרכך אמרתי לו שבדיוק לפני כמה ימים ניקיתי אותה הוא התעקש שאולי לא ניקיתי טוב והחלטתי לתת לזה צ'אנס ניקיתי קירצפתי והפעלתי את המכונה...שוב נזילה. התקשרתי שוב לעובד והוא התעקש איתי טלפונית שמשהו במגירה או בסביבתה גורם לסתימה. ועוד אמר את הטלפון שלי תשמרי למקרים אחרים את זה את יכולה לפתור לבד! הסתכלתי הפעם ממש ממש טוב במגרעת של המגירה וגיליתי שחתיכת ספוג הפלא נפלה שם (מהניקוי שעשיתי כמה ימים קודם) הוצאתי אותה הפעלתי את המכונה ואין שום נזילה. עובד תודה רבה על השירות! אין ספק שלמקרה שאצטרך אפנה רק אליךread more
omri shapira
omri shapira
07:53 05 Aug 19
עזר לי טלפונית ללא הגעה ללא חיוב. היה אדיב זמין ומקצועי. ממליץ
netanel almasi
netanel almasi
07:20 14 Aug 19
אדם ישר מקצועי אמין ומהיר. ממליץ בחום עליו.
יעקב אקשטיין
יעקב אקשטיין
16:34 27 Aug 19
יום רביעי, מכ' הכביסה אינה עובדת, הצטברה כביסה של סבתא רבה והמטפלת אובדת עצות, טלפון לעובד שמגיע ומיד מאתר את התקלה. הגלגל המסובב את התוף נשחק ואין גלגל חילופי במלאי ! עובד לא מתייאש ומכין תחליף זמני (ללא אחריות) . יום שישי המכונה שוב אינה תקינה, מתקשרים לעובד שמבטיח לחפש אצל היבואנים גלגל מתאים ואכן ביום שני אחה"צ נמצא גלגל ונקבע תיקון למחרת יום ג'. התיקון בוצע המחיר הגיוני בהחלט ואפילו פחות ממה שחשבתי ולכן מגיע לו "יישר כח" אכן איש מקצוע אדיב חייכן ומגיע לו 5 כוכבים !read more
טליה טייך-פינקלשטיין
טליה טייך-פינקלשטיין
07:54 02 Sep 19
אין כמו אוביקל. פשוט שירות נפלא! עובד נותן שירות מעולה. הוא עשה עבודה מושלמת. אני מאוד מרוצה ומאוד שמח עם התוצאות ועם היחס החיובי שהוא נתן לנו - הוא הסביר לנו מה צריך לעשות עם המכונה ואיך לטפל בה כדי שלא תתקלקל שוב. הוא אמר לנו להיזהר לא לעשות נזק למכונה כדי שלא נצטרך לקרוא לו שוב ושוב. בקיצור אדם זהב עם ידי זהב. תודה רבה!read more
Sara Sankar
Sara Sankar
07:15 13 Sep 19
התקשרתי אל עובד מ-אוביקל לתיקון מכונת כביסה. הוא ציין בפני שאינו נותן שירות באזור מגוריי אך יש לו חבר שהוא גם איש מקצוע, והוא יכול להמליץ לי עליו. מסר לי את שמו והטלפון של שגיא. ואתם לא מאמינים, תוך עשרים דקות הבחור הנהדר הזה היה אצלי ותיקן לי את התקלה בקלות ובמקצועיות וביושר! הבן אדם היה הגון עמי ולקח סכום ממש קטן על הביקור. תודה רבה גם לעובד וגם לשגיא !read more
GOLD GAMING
GOLD GAMING
18:57 23 Sep 19
עובד , טכנאי מאוביקול, יצרתי איתו קשר לגבי תקלה במכונה , התקלה הייתה שהמכונה מתחילה להוציא מים ונעצרת ולא מתחילה לעבוד. הוא שאל מספר שאלות על הדגם של המכונה והתקלה, והודיעה שיוכל להגיע בסיום עבודתו הנוכחית עוד כשעתיים. היה יעיל הגיע ממש בזמן. מקצועיות: עובד אבין את התקלה , לאחר מכן פתח את המכונה ומיד ראה שישנה בעיה בגוף החימום. לפני שהחל לטפל ציין שאם מדובר בהחלפת גוף חימום העלות הכוללת הינה 400 שח. בנוסף הסביר שרק אחרי שיחבר את גוף החימום יוכל לדעת האם יש תקלה גם בכרטיס המחשב של המכונה, ציין שבמקרה כזה הילות להחלפה הוא גבוה ואינו ממליץ לתקן. התקדמנו, החליף את גוף החימום והמכונה חזרה לעבוד. הוא היה שירותי , מקצועי אמין ונחמד. דאג להסביר איך לטפל במכונה : המליץ על שימוש באבקה ולא בג׳ל הסיבה שג׳ל גורם לעובש. לדאוג להשאיר את דלת המכונה והמגירה פתוחים שהמכונה תתאוורר, המליץ להמתין כדעה בין מכונה למכונה, אחת לשלושה חודשים לשים מלח לימון שישמור על המכונה. במשפט אחת - התאמצתי לכתוב את כל זה כי מגיע לו! כן ירבו בעלי מקצוע כאלו.read more
כרמלה בואזיזה
כרמלה בואזיזה
12:13 08 Dec 19
מומלץ מומלץ , עובד הוא בן אדם אמין ומקצועי ?מצאתי את שמו בגוגל . התקשרתי ,והוא הגיע אלינו אחרי כשעתיים , וידע בדיוק איפה התקלה , החלפת פחמים .התקון היה מהיר . והמחיר סביר בהחלט . מאוד מרוצים ?read more
Ran Itzcovich
Ran Itzcovich
19:35 15 Dec 19
התקשרתי לטכנאי של אביקול בשעה 22:00 בלילה שלחתי לו סרטון של הבעיה שהיה לי במייבש הוא התקשר פעמיים עד שתפס אותי והסביר לי שהמייבש כביסה שלי ננעל וצריך ללחוץ על 2 כפתורים בו זמנית למשך 10 שניות. והמייבש עובד כמו חדש. הוא אפילו לא רצה שאשלח לו שום תשלום. זה שירות של אדם כל כך מקוצעי ואדיב. פשוט אדם כל כך שירותי אין דברים כאלו. !!!read more
Roman Shaulsky
Roman Shaulsky
08:56 16 Dec 19
התקשרתי לעובד בבוקר יום ראשון אחרי שבסוף שבוע מכונת כביסה מילה הפסיקה לפעול במפתיע עם נורית הזהרה בפני הצפות. לפניו התקשרתי לשירות של מילה, שם לא רצו להסביר מה יכולה להיות התקלה, אך עלות ביקור טכנאי 290 ש"ח לא כולל חלקים!!! והטכנאי יגיע רק ביום חמישי. כמה טכנאים עצמאיים, הקשיבו לתאור של הבעיה ומשם הגיעו לעלויות פשוט לא שפויים של התיקון (כולל החלפת כרטיס וכו'). עובד הדריך אותי בטלפון מה לבדוק ומה לעשות והתקלה נעלמה. פשוט אדם מקצועי והוגן. באמת יצא צדיק. המון תודה לעובד.read more
ברי ברוכיאן
ברי ברוכיאן
16:33 02 Feb 20
שירות חם ומהיר יחס חם וסבלני פתר לי את הבעיה דרך הוואצפ לא לאמין איזה מיקצוענות תודה רבה לכם צדיקים יישר כוח?❤read more
לינור משעלי
לינור משעלי
08:35 03 Feb 20
עובד היה מאוד שירותי אדיב נעים ומקצועי נתן טיפים בשמחה על מכונת הכביסה בכדי לשמור עליה ושיתף לגבי כל פעולה שביצע ונתן הרגשה של כנות ואמינות מומלץ בחוםread more
gidi Twito
gidi Twito
07:17 06 Feb 20
כל מה שכתוב נכון עזר לי מאוד ואף חסך ביקור הסביר לי איך לסדר בלי ביקור שירבו אנשי מקצוע כמוךread more
רוני יהב
רוני יהב
13:54 10 Feb 20
פשוט טכנאי מכונות כביסה מומלץ משכמו ומעלה. שירות מעולה ומקצועי, אדם נעים,מחיר הוגן - הלוואי והיו נותני שירות בתחום תיקון מכונות כביסה ברמה שלך!read more
נתנאל אהרוני
נתנאל אהרוני
15:35 27 Feb 20
התקשרתי עקב תקלה במכונת הכביסה. עובד מייד . אמר לי מה לעשות והבעיה נפתרה ירבו כמותך בישראל. . אדם ישר. צדיק .read more
רועי ריץ'
רועי ריץ'
12:46 26 Apr 20
ממליץ על עובד גם בתור טכנאי מכונות כביסה אמין ,מקצועי,הוגן ,כל מה שחשוב בבעל מקצוע. עזר לי דרך הטלפון בתיקון מכונת כביסה בוש לאחר שעשתה רעש והפסיקה לסחוט.read more
חגי אוחיון
חגי אוחיון
18:17 02 Apr 20
ערב פסח,ריצות,נקיונות,לא חסר מה לעשות. ואז...המכונת כביסה הפסיקה לפעול. פניתי באקראי למס שצץ לי בגוגל וענה לי אדם מאוד נחמד(עובד) אך לצערי הוא היה מאזור מרוחק. ולאחר מס דקות איתר את התקלה ויעץ לי מה לעשות, כעבור חצי שעה המכונה התחילה ליפעול. ממליץ בחום.read more
טל ק
טל ק
18:01 04 Apr 20
עובד נתן מענה מהיר ומקצועי דרך הטלפון ולא גבה שקל! דייק בפיתרון והמכונה חזרה לעבוד. אין ספק שיש לו ידע רב והוא הגון וישר מאוד. ממליצה מאוד!read more
לימור יעקב
לימור יעקב
09:00 07 May 20
התקשרתי לעובד עקב תקלה במכונת הכביסה. ביקשתי לתאם הגעה לראשון לציון אך הוא סרב מכיוון שנתן שרות טלפוני ולא רצה לגבות ממני תשלום מיותר עבור הגעה. לאחר הסבר מקצועי עשיתי מה שעשה ובזאת נפתרה הבעיה. תודה לך צדיק?read more
איילת הירש
איילת הירש
21:16 05 May 20
אמין, מקצועי והוגן. קיבלתי ייעוץ מדוייק ונחסכו לי מאות שקלים. כל הכבוד ותודה רבה!read more
בתיה אלוני
בתיה אלוני
11:21 05 Apr 20
מקצועיות – 10, עלה מיד על הבעיה אמינות - 10, ראיתי בדיוק מה הבעיה. מחיר- 10, ציפיתי ליותר זמינות- שעות ספורות מבחינתי נדיר למצוא בעל מקצוע שעונה על כל הפרמטרים הנ"ל ומעבר. הופתעתי אפילו לקבל קבלה. מאוד מאוד ממליצה על עובד. ובכלל, כשאתם מחפשים בעל מקצוע, תתחילו עם אלו שיצאו צדיקים בתכנית . כאות תודה, הפצתי את מספר הטלפון שלו בקבוצות וו'אטצאפ.read more
יוסי סרור
יוסי סרור
15:09 12 Apr 20
בבקשתי לעזרה עבור תקלה במכונת הכביסה..נענה לי אדם שחיפש את מקור הבעיה ובדק מספר דברים עד שהגיע לתשובה מדויקת..איש מקצוע נעים ואמין וממליץ בחום לכל לקוח!!read more
רז ביטון
רז ביטון
15:57 15 Sep 20
אני מדימונה הרמתי טלפון ובקשתי עזרה באיפוס מכונת כביסה עם המון סבלנות ונחת רוח בקש ממני לצלם את הפנאל של מכונת הכביסה ואז כיון אותי מה לעשות וזה הצליח מודה לך על היחס והסובלנות אתה צדיק כן ירבו כמוך אמןread more
איציק בוקעי
איציק בוקעי
16:54 30 Aug 20
פניתי לטכנאי ממש לפני שעה, הסברתי לו בקצרה על הבעיה שיש לי והוא פשוט אמר לי את הפתרון לבעיה ככה פשוט בטלפון ובלי יותר מידי עניינים. אם הייתי פונה למישהו אחר סבירות גבוהה שהיה אומר לי שנדרש ביקור טכנאי ולך תדע איך תצא מזה.. עובד יקר שאלוהים יתן לך פרנסה בשפע כי באמת מגיע לך!! חברים יקרים ממליץ בחום ובעצימת עיניים!!read more
Keren Malachi
Keren Malachi
09:19 01 Sep 20
הלוחש לכביסה! מקצועי, אדיב, זמין וסבלני בצורה יוצאת דופן! כן ירבו אנשי מקצוע צדיקים כמו עובד! מומלץ ביותר.read more
ליטל מור
ליטל מור
07:58 27 Aug 20
הגעתי דרך האינטרנט, סיפרתי בטלפון שהמכונה לא מושכת מרכך, עובד שאל בסבלנות כמה שאלות מכוונות ועלה על הבעיה דרך הטלפון :)) עזר לי מאוד והבעיה נפתרה. מקסים וסבלני, והכי חשוב אמין ומקצועי לדעתי. ממליצה מאודread more
אנה דניטל
אנה דניטל
17:02 02 Aug 20
בשירות כזה עדיין לא נתקלתי...היתה לי בעיה במכונת כביסה,שלחתי לו בווצאפ תמונה עם התקלה,מסתבר שנעלתי בטעות את התוכניות של המכונה,הוא הדריך אותי דרך הטלפון ותוך שניה ניטרל את הנעילה,רציתי לשלם לו דרך הטלפון אך הוא לא רצה תשלום עבור השירות!המון המון תודה על העזרה ואני אמליץ עליך בחום,באמת צדיק!read more
See All Reviews Write a review
טופס צור קשר
    פייסבוק